Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok, de nem merem...

Meleg vagyok, de nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves meleg gimnazista srác vagyok. 3,5 éve "küzdök" a biszexuális hajlamommal.

Kb. 2 éve 100%-osan tudom hogy a fiúkhoz vonzódom


A családom eléggé régimódi, homofób. Gyakorlatilak egyke vagyok (van testvérem de neki nem lehet gyereke. Hosszú...)


Mostanába állandóan arról kérdezgetnek mikor lesz barátnőm, meg hogy milyen családot képzelek el magamnak...stb.


De nem merem nekik elmondani hogy én a fiúkhoz vonzódom.

Így sem kapok tőlük nagy szeretetet, törődést és ha megtudnák az igazságot akkor még ki is tagadnának és nekem még ott a suli nincs önálló keresetem, nem tudom magam eltartani.

Arrol nem is beszélve hogy jól esne ha lenne egy szerető családom.


Mit tegyek? Segítsetek kérlek.


U.i: bocs hogy ilyen hosszú lett



2017. jan. 2. 15:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Titkold!!

Mást nem tehetsz.

2017. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

Majd lesz önálló életed, párod és ennyi

Utána elmondhatod nekik. Akkor már nem függsz tőlük.

2017. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
És addig? Nincs kire számítsak. Nem tudok a szemükbe nézni. És mivel elég konzervatívak ismerkedni sem nagyon.
2017. jan. 2. 15:46
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha valakivel beszélni, akarsz én itt vagyok.


Viszont mást ilyen helyzetben nem tudsz tenni.

Oké az ismerkedéssel még várnod kell, nehogy lebukj előttük.


Én azt javaslom, keress diákmunkát, abböl a pénzt tedd félre, így hamarabb tudsz elköltözni.

Mert nem jó hogy titkolnod kell a melegséged.


Ha a csajokról kérdeznek, csak mondd hogy még nincs, inkább a tanulásra figyelsz stb.

2017. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

"... ha megtudnák az igazságot akkor még ki is tagadnának és nekem még ott a suli nincs önálló keresetem, nem tudom magam eltartani."


A fentiek tükrében nem nagyon van választásod.

2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges elmondani, ismerkedni meg tudsz így is, csak nem anyádék előtt smároltok és a haverod lesz, nem a pasid.


Amennyiben segítségre van szükséged vsgy tanácsot akarsz, van pár meleg jogvédő szervezet és blog Magyarországon is is

2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

Hát...egyik barátnőm lebukott, hogy biszex. Ez még gimnáziumban volt, jó pár éve. Nemhogy a szülei nem fogadták el, de az iskolában is szörnyűen viselkedtek vele az osztálytársai, más osztályok tanulói.

Az apja utána úgy viselkedett vele, mintha egy utolsó szardarab lenne, elolvasták a leveleit, állandóan ellenőrizték- az összes barátnőjére, köztük rám is- ferde szemmel néztek.

Érdekességképpen ez a barátnőm amúgy nagyon visszafogott lány, és kb. huszonévesen kezdett el nemi életet élni. Mégis úgy meg lett hurcolva, mintha valami gyilkos lenne...

Szóval én a helyedben még titkolnám, a hőstettek csak a filmekben néznek ki jól.

2017. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Konzervatív családnál sajnos ez van. Örülj neki, hogy te nem vagy olyan, mint ők, és el tudod fogadni magadat. Tudod hány látens homoszexuális van, akik szenvednek?!


Mondjuk én azt sosem értettem, hogy mitől lenne másabb a gyerekem attól, hogy kolbász faló lenne. Az ilyen szülőről is meg van a véleményem.

2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat

Csak sajnos épp ez a nehéz. Így elfogadni magam hogy semkitől nem kapok semmiféle tàmogatást.

2017. jan. 2. 16:37
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
De éppen ezért írta valaki, hogy fel kellene venned a kapcsolatot meleg szervezetekkel. Például Háttér Társaság a Melegekért, Öt Kenyér Egyesület, Szivárvány Misszió. Lehet, hogy nem mindegyik működik már, de a Google biztosan kidobja, hogy melyik aktív még.
2017. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!