Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láthatásra milyen ruhában...

Láthatásra milyen ruhában ruhába megy a gyerek?

Figyelt kérdés

A volt feleségem rendszeresen rossz ruhában éscipőben hozza ide a gyerekeket.

A gyerekek azt mondják ezek a játsótéri ruhák, feleségem szerint nincs másik, ez van.

Én vettem ruhákat és itt vannak nálam, ha jönnek átöltöznek és abban megyünk valahová.

Ez müködött egy darabig, de a gyerekek elmondták az anyjuknak hogy ilyen is - olyan is van apánál.

A volt feleségem azt mondta adjam oda a gyerekeknek, mert kevesebbet vannak velem es ne álljon ott.

A másik fele, meg ne vásároljak drága ruhát nekik, mert ugyis kinövik.


2017. jan. 15. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező is meri az exét. Nem rá panaszkodott konkrétan.

Le kéne ülni vele, hogy mi a gond. Milyen a kapcsolatotok? Ha kisebb anyagi problémája van, akkor add oda a ruhákat, de egyedül a te tudod kérdező, hogy ez valóban anyagi probléma, vagy téged akar zrikálni. Ezt mi nem tudhatjuk.


Aki meg benyögi, akkor nevelje az apuka, az tudja azt, hogy akkor vége a jó munkahelynek, kiküldetéseknek, mindennek, mert ott kell lenni a gyerekkel? Ez nem ilyen egyszerű. Karrier és gyerek nehezen megy együtt egyedül. Sőt, kisgyerekkel sehogy.


Szinte semmit nem tudunk.

És a kérdés sem arról szólt, oldjuk meg a problémát, hanem csak a ruháról.

2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Havi 75ezer/gyerek a tartas dij es o is dolgozik mar igaz gyakorlat es vegzettseg hianya miatt (14 evig konyorogtem hogy tanuljon tovabb) penztaros egy multinal.

"


Elég sokat fizetsz, tehát ez kizárva.

A pénztáros is egy munka, és ha dolgozik, akkor ez rendben van. Ezek rendezett körülmények. Nem csak diplomásnak lehet gyereke.


Szóval akkor ezek szerint jól gondotam, hogy a probléma nem a ruha és anyagiak, hanem a kettőtök között lévő rossz kapcsolat?

2017. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ő akart válni, mert állitása szerint "soha nem voltam otthon" .

Sokat dolgoztam/dolgozok de értük is.

Volt valakije, de még akkor is normálisan tudttunk beszélni.

A gyerekeknek vannak ruháik, de a volt feleségem nehezen tudja feldolgozni hogy megváltoztak az életkörülményei és talán így akar sporolni. Talán..

Mert magán biztos nem sporol, ismerem :)

2017. jan. 15. 21:00
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Anyum mesélte, hogy neki is voltak ilyen rokonai. Mentek hozzá nyaralni (anyu 20 évvel idősebb) és szakadt ruhájuk volt csak. Anyu a fél fizetését mindig a ruháikra költötte, aztán hazamentek 3 napra, és jöttek újra szakadtba. Az anyjuk eladta az új ruhákat. Mire nyár vége lett, anyu nem tudott több ruhát venni nekik, mert már egy pólóra nem volt pénze. Azután mindig a ronygosba mentek vissza, a jókat meg otthagyták nála.
2017. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva volt, én (anyuka) küldtem a gyereket normális ruhában, aztán sosem jött vissza, szakadt volt a gyereket. (van vele egyidős mostohatesó)

Én vettem turkálóst apázni, hogy ne nekem okozzon plusz kiadást a 15.000 Ft-os gyt mellett. (mi nem járunk nyaralni, az apjáék évente többször is mennek, csak viszonyításképpen).

Szóval ha a gyerek szerint van másik és belelátsz az anyagi helyzetükbe, annak megfelelően segítheted őket ruhákkal.

2017. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 75 ezret megítélt a bíróság (!) gyerekenként, akkor jövedelmi viszonyaidat tekintve nem lehet probléma, hogy adsz nekik otthonra is 50 eurós, outletből kukázott cuccokat. Pitiáner dolog ezen kattogni, az meg végképp, hogy itt ócsárolod a volt nejedet, aki a gyerekeiteket neveli.
2017. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!