Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkre fog menni az életem?

Tönkre fog menni az életem?

Figyelt kérdés
Apukámat tavaj télen elütötték. Most is kijön sokszor rajta az az eset,mert mindene fáj. El is vesztette a munkahelyét. 3 héttel ezelött hallom,hogy a testvérem leszidta,mert aztmondta az anyukámnak,hogy ha valami rosszat mutat a vizsgálata,akkor öngyilkos lesz. Most mentem ki WC-re és anyukám meg apukám valamilyen daganatról beszélt. Apukám alkoholista,szóval bármit megcsinálhat. 14 éves fiú vagyok.

2017. jan. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Akkor most tulajdonképpen kiért aggódsz? Őértük, vagy magadért?
2017. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A családért.
2017. jan. 18. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Tönkre azért nem fog menni az életed, csak nehéz. Sok mindenkinek nehéz az élete sajnos.

Kitartást, gondolj abba, hogy nem vagy egyedül az ilyen nehéz helyzetekben.

Nekem is alkoholista az apám, lelkileg terrorizál engem, ami nem zavar, kisírom magam...de az jobban zavar mikor anyát és mamát bántja lelkileg...

2017. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!