Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tönkre teszik az...

A szüleim tönkre teszik az életem mit tegyek, már nagyon kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és semmire nem jutottam az életben a sulit otthagytam mert nem volt jó aztán dolgozni akartam ameddig nem indul a tanfolyam de a szüleim a vállalkozásukat tönkre tették magyarul adótartozás és nem lehet benne tovább dolgozni ezért az ÉN nevemre indítottak 1 új céget tehát most engem is eladósítanak mert nincs pénz soha semmire leszarnak mindent annyi tartozásuk van h nem is tudom felsorolni sőt a barátomat is kicsinálták idegileg mert apa venni akart kocsit de ugye nekik nem adnak már hitelt és így jött a barátom képbe mert az ő fizetésére megadták és az ő nevén van ugye aztán nem fizették a havi részleteket és rá került a barátom a fekete listára (khr) és most havonta kell fizetni megint fizetgetni tovább a kocsit amit elvittek és most úgy van,ha nem fizetnek 1et azaz elcsúsznak akkor 1 összegben kérik a pénzt vagy a barátom fizetéséből vonják le és állandóan ezért kell idegeskedni.Engem közben felvettek volna dolgozni de nem mehettem mert a vissza nem térítendő támogatást nem kapnánk meg akkor de fogalmam sincs megkapjuk -e azóta is nem is foglalkoznak a dologgal de én e miatt csesztem el a munkát mert itt ahol lakom nagyon nincs munka ez is egy gyár ahol sori munkás lettem volna de legalább magamra lenne pénzem és nem tőlük függenék de hát most szenvedhetek tovább mert biztos nem fogok munkát találni vagy ha igen most is nem vettem fel a telefont mert sütöttem és hiába hívtam vissza őket behívtak mást és már nem kellek.Mit csináljak? Nem tudok már semmit kitalálni el akarnék költözni de hogyan ha a szüleim nem engednének ?Ja és ha elköltöznék a barátommal is szakítanom kellene mert ő örül h van munkája és nem merne velem jönni.

(bocs ha nem írtam helyesen de csak gyorsan begépeltem)


2013. júl. 24. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de valamit ezekhez neked is, a barátodnak is alá kellett írnod, nagykorú vagy, senki sem járhat el a nevedben ha te nem akarod.
2013. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a barátom nem akart nemet mondani mert kedves akart lenni, én meg a szüleimtől függök nem mondhatom azt,hogy nem muszáj volt aláírnom.Ha nemet mondok akkor most valószínűleg csöveznék valahol.
2013. júl. 24. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ti vagytok a hülyék, hogy aláírtátok!
2013. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csöveznék, minthogy ilyet aláírjak!
2013. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudjuk,hogy azok vagyunk de már nem tudunk mit csinálni.
2013. júl. 24. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarul van egy vállalkozásod. Tanulj bele, és Tiéd a lóvé. Ennél logikusabb megoldás nincs!
2013. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyzetbe kerülnék (nem mindenki ért a vállalkozásokhoz) akkor eladnám. Kifizeti valaki az adósságot és övé a cég. (Esetleg külföldre is hirdetni internet ezért is jó). Milyen vállalkozás ez amúgy? Mit nyújt ez a vállalat?
2013. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!