Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a velemenyetek arrol az...

Mi a velemenyetek arrol az anyarol, aki azert nem sut a gyerekenek virslit, bundaskenyeret, mert frissen mosott a haja?

Figyelt kérdés
Nem en vagyok az erintett, egy ismerosomnel voltam fultanuja a dolognak.
2017. jan. 19. 22:32
1 2 3 4
 11/37 Argloss ***** válasza:
94%

Úgy tetted fel a kérdést, mintha ez elítélendő dolog lenne, mintha egy anyától bármi elvárható lenne a körülményektől függetlenül.

Az ilyen dolgok szerintem szükségesek a család életében, máskülönben nem tanulná meg a gyerek, hogy másoknak is vannak igényeik stb.

2017. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

És mi lett a végkifejlet, kérdező? Gondolom, anyuka fél perc alatt rá tudta beszélni a gyereket más reggelire, és nem szenvedett a kissrác sem fizikai, sem lelki sérülést..-) Nyilván szokott neki készíteni ilyesmit is, ha ismerte a gyerek ezeket a kajákat.

Ja, a válasz, amit nem értesz, ironikus volt.:-)

2017. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
34%
Én olyankor sapkát húzok, és máris nem lesz büdös a frissen mosott hajam. Neki ez még valószínűleg nem jutott eszébe. :D
2017. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
Én sem sütök olajos dolgot, ha frissen van mosva a hajam. Nagy dolog. Màsnap vagy harmadnap eszik azt. Nem az van, hogy hajat mostam, enni sem kapsz gyerekem. Lehet enni virslit, felvàgottat, màjkrémet...akàrmi màst. :)
2017. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen rendben van, megértem az anyukát. Az élet nem kívánságműsor, bundáskenyér nincs, de kaphat szendvicset és főtt tojást helyette.
2017. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért hideg kaját nem kaphat csak sültet? És ha reggel éppen siet? Akkor sem fog nekiállni sütögetni, még ha arra is kéri a gyerek. Nincs ebben semmi különös, nem kell mindennap meleg reggelit csinálni.
2017. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%
Apuka is haját mosott? Vagy oneki nem kell gondoskodni a gyerekről?
2017. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha adott neki mást reggelire, akkor szerintem nincs ebben semmi elítélendő.


21/F

2017. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%
Én alapból utálok bundás kenyeret sütni, inkább felajánlom öcsémnek hogy csinálok melegszendvicset vagy csak virslit (mikróban is lehet főzni) vagy kalácsot stb, kompromisszum gyerekek.
2017. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt más kaja, akkor nincs ezzel gond.
2017. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!