Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a velemenyetek arrol az...

Mi a velemenyetek arrol az anyarol, aki azert nem sut a gyerekenek virslit, bundaskenyeret, mert frissen mosott a haja?

Figyelt kérdés
Nem en vagyok az erintett, egy ismerosomnel voltam fultanuja a dolognak.
2017. jan. 19. 22:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Megértem anyukát, én is utálom, ha a frissen mosott hajam kaja, füst, stb szagú lesz.
2017. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
99%

1. Hú, nem szeretnék az ismerősöd lenni...


2. Anyuka bűne megbocsáthatatlan, azonnal főbe lőni, vagy minimum megfojtani egy pár virslivel!


3. Apja nincs a gyereknek? Vagy nagyobb tesó, nagyszülők, mittomén. Ha senki nem süt neki, akkor így járt, eszik mást.

2017. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda szörnyű, egetrengető világi problémák ezek. Az én ismerősömet alkoholista szülők "nevelték" és verték mint a répát gyerekkorától kezdve. Engem anyám pedig gyakorlatilag gyerekként le se sz*rt. Máshol pedig még annak is örülnek, ha van mit enni. Ha valakinek az anyukája nem süt virslit meg bundáskenyeret mert frissen mosott a haja, annak az illetőnek annál nagyobb baja soha ne legyen az életben.
2017. jan. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem, hogy egy egyszerű 3 perces virsli vagy bundáskenyér sütéstől egyből elviselhetetlenül büdös lesz bárkinek is a haja. Ettől függetlenül mindenki döntse el maga, hogy mit tesz meg a gyerekének.
2017. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%

Trollkodsz, összeugrasztani akarod a kommentelőket.

"egy ismerosomnel voltam fultanuja"

Kinek az ismerősének mondod magad?

Az anyának, vagy annak, aki nem kapott sült virslit?

.

Most itélkezel és arra akarod rábírni az idegeneket is, hogy úgy itéljenek, ahogy te.

Majd ha neked lesz gyereked és ugyanez a szitu áll fenn, ide írod ki a kérdésed:

"Mit csnáljak azzal a gyerekkel, aki akkor akar virslit süttetni magának, miután éppen hajat mostam?"

.

"Nem en vagyok az erintett"

...de nem ám, ezért közöd az egészhez a nullával egyenlő!

2017. jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod kedves kérdező, hogy a gyerek nem mini diktátor? Ennyi erővel akármit megkíván a boltban, meg kéne venni?


Az a kaja, ami van. Kész. Hétvégére lehet kívánsága reggelire, de nem akkor, amikor anyuka éppen egy tárgyalásra rohan.

2017. jan. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Snorri ***** válasza:
91%
Én pedig semmit nem sütök olajban. Nincs is itthon. Egyrészt rögtön büdös lesz az egész emelet, előbb lesz ott büdös, mint lent a konyhában. Másrészt egészségtelen. Ha mondjuk egyik nagyi süt, vagy máshol van, persze ehet, de én nem sütök. Ez van. Szaranya vagyok, felvállalom.
2017. jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon helyes!

Már három éves gyerek se azt eszik, amit a száján kiejt, hanem ami ebédre/vacsorára van.


Többek közt azért élünk ilyen eltoszott világban, mert a legtöbb családban a gyerek parancsol, a szülő meg legfeljebb csicskázik mosolyogva, nehogy ilyen csúnya kérdés kikerüljön róla a gyik-ra. Nevetséges.


Aki meg elég nagy ahhoz, hogy a gyik-ra kérdést kiírjon (gondolom egyikőtök sem 6 éves), az elég nagy ahhoz, hogy csináljon magának egy bundáskenyeret.


Nincs annál szánalmasabb, mikor kamasz gyerekek hisztizve követeli, hogy kiszolgálják. Tessék tudomásul venni, hogy az anya nem egy ingyen háztartási alkalmazott, aki ugrik, ha böffentesz!


A kérdésben szereplő anya teljesen jól csinálja, nem szabad hagyni, hogy a gyerek az ember fejére nőjön, és igenis tanulja meg ellátni magát, már kicsi kortól is. Nincs abban semmi, ha egy másodikos gyerek tud kenni egy szelet vajaskenyeret, tesz rá két szelet szalámit, melegít egy pohár tejet: és tádámm, csinált magának reggelit/vacsorát.


Úgyhogy a kérdés alapján nekem inkább csak az ismerősödről van meg a sommás véleményem... És teljesen mindegy, hogy hány éves.

2017. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

bejön az apuka,és máris elkezdted fúrni az asszonyt?

Nem szép dolog.

2017. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked ehhez semmi közöd, mellesleg, ha ott voltál, te is süthettél volna.
2017. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!