Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a velemenyetek arrol az...

Mi a velemenyetek arrol az anyarol, aki azert nem sut a gyerekenek virslit, bundaskenyeret, mert frissen mosott a haja?

Figyelt kérdés
Nem en vagyok az erintett, egy ismerosomnel voltam fultanuja a dolognak.
2017. jan. 19. 22:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként nem vbaj, ha a gyerek.megszokja, hogy nem ö parancsol.

Hétvégén okés a ssült virsli, de hétköznsp van gyorsan elkészitheto szendvics, müzli. Ezeket már egy 4-5 éves is simán összedobja, és életlen vajazos késsel még zsiradékot is tud tenni a sonka alá.

Furcsa, régen nem ez volt, pedig csak 27 vagyok, de ha kértem is valamit

- nem a reggeli rohanás közepette

- felfogtam, hogy erre nincs ido

- megcsináltam én magam (még a virslifözést is)

2017. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
96%

"4 eves a gyerek, talan megse kene maganak sutnie. Egyszeruen reggelire kerte ezt."


És te mit kerestél egy kisgyerekes családnál reggeliidőben? Szimpla ismerős, persze...:D

2017. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
93%

Énnekem konkrétan az a véleményem, hogy egyetlen ilyen esetből nem ítélkeznék az anya felett. Ha sosem süt bundáskenyeret, meg virslit, akkor is lehet jó anya. Ha frissen mosott hajjal is süt, akkor is lehet rossz anya.


Viszont arról az emberről, aki egyetlen ilyen eset után ítélkezni mer, vagy erre próbál rávenni másokat, arról van véleményem, méghozzá rendkívül rossz!

2017. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, mikor én írtam, hogy anyám nem hajlandó bekapcsolni a páraelszívót, és mindig büdös lesz a hajam, akkor szét anyáztatok...
2017. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerekünk van, mind a ketten dolgozunk a férjemmel, elég vicces lenne ha minden reggel kívánságműsorral indulna :-)


Nincs róla véleményem, ennyiből nem lehet megítélni valakit.

2017. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hétköznap soha nincs ilyen főzős reggeli.

Általában müzli, amit magának rak össze a hatéves (a müzlis táljában "csíkig" a müzli, aztán kancsóból önti a tejet), vagy csinál pástétomos kenyeret. Én addig a húgát etetem, vagy éppen a reggeli kávé utáni...dolgaimat intézem.

Néha van zabkása reggelire, de bizony olyan is összejött, hogy útközben tömött be egy müzliszeletet, mert késésben voltunk. Rugalmas, problémamentes gyerek.

A hétvége néha ugyanez, néha viszont már reggelinél szétverjük a konyhát. :)

2017. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Süssön neki apuka.


Vagy egyenek mást.


Ennyi. Nehéz krízis!

2017. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!