Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egy sima pulcsi...

Miért kell egy sima pulcsi miatt ezt csinálni? Csak én érzem úgy, hogy nem is a pulcsin van a hangsúly?

Figyelt kérdés

Általában online rendelem a ruháimat, mert nem szeretek a tömegben vásárolgatni, a rosszul megvilágított próbafülkékben öltözködni, felvenni azokat a ruhákat, amiket sokszor levertek a földre és utána visszatették, mintha nem történt volna semmi.

Persze amiben nem vagyok biztos, azt általában vagy elmegyek megpróbálni, ha Magyarországon is árulják/van a boltnak üzlete, vagy két méretet rendelek.


Sokszor rendelek, ismerem is a méreteimet. Viszont most egy pulóver nem lett jó (a 4-ből) és anya azóta ezen lovagol, hogy ő megmondta, hogy nem szabad online rendelni, tudta hogy ez lesz és mintha egy 80-90 ezres darabról lenne szó legalább, amit vissza sem vesznek... Ez meg egy leakciózott darab, amit amúgy is a lazább napokra akartam, de nem halok bele, hogyha visszaküldöm, vagy odaadom valamelyik barátnőmnek.


Most is mondtam, hogy holnap hozzák egy másik csomagomat, de én egész nap nem leszek itthon és vegye már át. Erre elkezdi, hogy ő biztos nem fog kimenni érte, ha jön a futár, meg hogy majd ezek sem lesznek jók és ő nem rohangál emiatt. Nem kértem, hogy rohangáljon, csak hogy sétáljon már ki az utcaajtóig és adja oda a pénzt, vegye át a dobozt.


Kicsit úgy érzem, mintha csak ezt várta volna, hogy mondhassa a szöveget, hogy neki volt igaza, ő ezt már mondta évek óta...


2017. jan. 22. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Anyukadnak az a baja, hogy vasarolsz, penzt koltesz. Ha a szomszed uzletbe vetted volna a rossz meretu pulcsit, ugyanez lenne. Mint latod, most talalt alkalmat a szovegelesre.
2017. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Aham, rendeltél most 4 pulcsit és holnap jön a következő adag. Na ez anyád baja, hogy vásárlás mániás vagy.
2017. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez a gond, mert bármikor kérek pénzt, szó nélkül ad.
2017. jan. 22. 10:33
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
"....bármikor kérek pénzt, szó nélkül ad." De hallanád, hogy mit gondol? Ráadásul jogosan!!!!
2017. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis, ő is elég sokat vásárol. Csak nem online.
2017. jan. 22. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az elkényeztetett gazdag gyerek következő fejezete...
2017. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy valaki azért lenne elkényeztetett, vagy gazdag, mert telik nekik ruhára.
2017. jan. 22. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha az ő pénzét költöd jogos, ha te dolgozol meg érte akkor meg a te dolgod.
2017. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Ha az ő pénzét költöd jogos, ha te dolgozol meg érte akkor meg a te dolgod."


Igen, ezt mondhatni. De azért árnyaltabb a dolog. A felnőtt, velem élő gyerekemtől többet várnék el, mint hogy hetente rendeljen minden pénzét erre költve.

2017. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Na itt a heti rendelgetos-depresszios-kenyszervasarlos-gazdaglanyos kerdesunk.
2017. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!