Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik 20-25 évesen otthon...

Akik 20-25 évesen otthon élnek, ti főztök otthon, vagy anyukátok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy kinél hogy zajlik.
2017. jan. 23. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, mert csak én eszem otthon. Apa ha hazajön napközbe és van kaja eszik, ha nem akkor csak bekap vmi hideg kaját. Anya csak olyat ehet, amit ő csinál, mert szinte mindenre allergiás és ő ért hozzá, h mit ehet, mit nem. Hétvégén anya főz
2017. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

nyugdíjasok a szülők, szóval a 24 órájukban amit nem alvással töltenek simán belefér a főzés.


Ha netán nincs főzve és főtt ételt akarok, akkor meg megfőzöm magamnak!


F

2017. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Magamra főzök, de van, hogy a családra is :)

21/L

2017. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Minden nap én főzök (magamra nem nagyon, legfeljebb sütök, de többnyire nyerset eszem). Anyám rosszul főz és a legalapvetőbb higiéniai szabályokat sem tartja be, ezért kitúrtam a konyhából.
2017. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Én kb 18 éves korom óta twljesen át vettem a háztartást. A bevásárlástól kezdve mindent. Amúgy kicsit idegesítő mert anyám azóta ugy viselkedik mint egy kis királykisasszony,ha már valami nem úgy áll a lakásba szóvá teszi de ő semmit nem csinál. Mondjuk én szeretek sütni főzni enni is meg a párom is itt lakik velünk szóval szerintem ez is motivál.
2017. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindenki a munkahelyén eszik, nem főzünk hétköznap.

Hétvégén ha egyedül vagyok itthon, akkor én főzök, ha anyáék is itthon vannak, akkor anya főz, nem szeretik az én főztömet, szerintük "furán" fűszerezek :D

2017. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kb.fele-fele arányban. Attól függ, ki ér rá jobban éppen.
2017. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én sajnos apámmal élek, mert nem keresek annyit, hogy albérletbe tudjak költözni. Természetesen az öregem hihetetlenül trehány és nem törődöm, ezért nekem kell rendbe tartanom a lakást ami sokszor nem egyszerű, pláne munka mellett. Sokszor értelme sincs, mert egyik nap rendet csinálok, másik nap már disznóól van. Nekem muszáj volt megtanuljak főzni magamra.

26/F

2017. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak havonta egy hétvégét vagyok otthon, meg a szünetekben. Többnyire anyu főz, én meg vásárolok (sosem értettem, de ez a mániája, délelőtt kell vásárolni és kész), vagy besegítek neki. Van olyan is, hogy apuval ketten főzünk, vagy mindhárman. Öcsém 21, kéthetente jár haza, de sose segít főzni, meg úgy kb semmit, de ez rajtam kívül senkit nem zavar, mert ő fiú. Ne kérdezzétek, hogy tőle miért tűrik ezt el, mikor apu is elég sok házimunkát végez, és tőle anyu el is várja ezt.
2017. jan. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!