Apam elmebeteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van hogy, álandoan veszekszik :( mindenért és nagyon félünk tölle :( mit tegyünk utana mindig meg bán mindent és igazából sajnállom mert tuti h Paranoid Skrizofén nem tudom de tuti hogy pszhiés okai vannak félek hogy tetlegségig fordul a dolog

2017. jan. 30. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező! ez nem kötözködés volt, de te be akarsz valamit magyarázni apád viselkedésébe ami nagyon jó eséllyel nincs. Egy kollégán férje paranoid skizofrén lett. SOHA nem veszekedett a családjával. Viszont képes volt egyik pillanatról a másikra a fejébe venni, hogy a felesége\kamasz fia\akárki meg akarja őt ölni. Az egyik pillanatban még jókedvűen beszélgetett velük, a követező pillanatban meg késsel ment nekik. és azt hite hogy az csak önvédelem. Na ilyen egy paranoid skizofrén.
2017. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
És a reagálásodból ítélve te vagy primitív. Mit hittél, egy rakás vadidegen ember hogyne segíthet ha nyilvánvalóan tévedsz?
2017. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*hogyan
2017. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mert volt aki eleg bunkon reagált! Akinek nem inge nem veszi magára hát miotta meg születtem azotta ilyen és tudom / tudjuk hogy, van valami mentális baja de úgy sem értittek hissz nem TI ÉLTEKVELE Az a kemény mikor valaki probál magyarázzkodni utassitgatni hogy, mit tegyen az ember és persze az illető nincs olyan helyeztben ez kesz vicc :D (tisztelet a kivétel)
2017. jan. 30. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom eldönteni, hogy egy unatkozó troll, vagy egy született félkegyelmű vagy, kedves kérdező. De mindegy, mindenesetre fájdalmasan buta, primitív és anyanyelvgyalázó vagy. Még a Magyar Helyesírási Szabályzó se segítene rajtad. Sürgősen menj nyelvtan korrepetálásra! Azt nem tudom, hogy az apád mentális beteg-e vagy sem, de azt tudom, hogy te súlyosan retardált vagy.
2017. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

"Apam elmebeteg?"


Nem az!

Csak akkor az, ha ránéz a fertelmes írásodra!

...és meg is értem őt.

2017. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ennyi információ alapján semmit nem lehet megállapítani.
2017. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy, nem irok valami helyesen de nem is ez volt a kerdes es ti vagytok az unatkozo fel kegyelmuek! Szanalmasak vagytok szakadok rajtatok ennyi retardalt embert ja es TELON irok de mind1 es le van sz@rva a hozza szolasotok idiotak
2017. febr. 2. 19:04
 19/19 anonim válasza:
100%

Nem értem minek kérsz segítséget, ha mindenkit letolsz a hozzászólása miatt. És apukád nem elmebeteg. Az enyém is ilyen, mert rossz volt a gyerekkora, így nevelték fel. Nem tudom hány éves vagy, de tanulhatnál egy kicsit, talán az segítene. Az nem mentség, hogy telefonról írsz! Én is arról írok mégis arra törekszem, hogy még csak véletlenül se írjak félre semmit.

Elég primitív vagy. Ne csodálkozz rajta ha megjegyzéseket tesznek.

16/L

2017. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!