Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázhatnám el...

Hogyan magyarázhatnám el anyumnak, hogy nem feküdtem le a barátommal?

Figyelt kérdés
Nem értem anyumat, eddig nem volt semmi baj, de most valamiért azt hiszi, hogy lefeküdtünk, pedig ez nemis igaz.

2017. febr. 12. 12:45
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
14/L, 18/F, ez lemaradt.
2017. febr. 12. 12:46
 2/45 anonim ***** válasza:
12%
Nőgyógyászati vizsgálat, ott be tudják bizonyítani h szűz vagy /amennyiben ez a probléma/. Mennyi idős vagy egyébként? Ez am is a te magánügyed, már ha nem 12 körül vagy.
2017. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
84%
14 éves vagy? Lehet aggódik, h túl hamar estek át a dolgon. Üljetek le hármasban és tisztázzátok.
2017. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
1 éve jöttünk össze. Kedveli a srácot, mert nagyon rendes velem és mindenkivel a családban. A barátom nem erőltet semmi olyat, amit én nem szeretnék, meg anyum tudja, hogy félek attól, hogy fájni fog az első, de akkor meg miért hiszi azt, hogy lefeküdtünk? Eddig tényleg nem volt semmi baj, fura.
2017. febr. 12. 12:51
 5/45 anonim ***** válasza:
22%
Meséld el neki részletesen, hogy hogy nem volt!
2017. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Ezt tőle kell megkérdezned. Lehet tud vmit amut te nem
2017. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy már beszéltünk, de nem hisz nekünk. Nem lehet, hogy csak bosszantani akar?

Abban 100% biztos vagyok, hogy nem itatott le a barátom és aztán tudjátok...

2017. febr. 12. 12:55
 8/45 anonim válasza:
87%

Szia! :) Anyukád valószínűleg a legtöbb tinédzserből indul ki. Általánosít szerintem, hiszen ő is tudja, hogy mostanában igen sok 14 éves és afeletti lány (de fiú is) veszti el a szüzességét, úgy, hogy esetleg még nem is álltak rá készen. És sokan ilyenkor nem egy éves kapcsolat után szexelnek először, hanem rövid idő elteltével.:/ Viszont minden tiszteletem a tied és a barátodé, hogy tudtok várni, és, hogy méltányol téged olyan mértékben, hogy nem várja el, hogy megtörténjen, ha még nem állsz rá készen.

Azt tanácsolom, hogy mondd el édesanyádnak, ha volt bármi más, így legalább érezni fogja, hogy őszinte vagy vele. De ne felejtsd el megemlíteni, hogy attól, hogy tegyük fel, pettingeltetek, még egyáltalán nem kell azt feltételeznie, hogy le is feküdtetek. Ha pedig ezek után sem hisz neked, akkor ne saját magadban keresd a hibát.:) 16/L

2017. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet,hogy kilesett benneteket,amikor valami hasonló helyzetben voltatok?
2017. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
29%
Persze kincsem, egy 17 éves -mostanra 18- hormonbomba fiú kerek egy éve csak a kezedet fogja... hát persze, hogy mindenki elhiszi neked. Na vajon miért nem hisz neked az anyukád, én sem értem.
2017. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!