Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázhatnám el...

Hogyan magyarázhatnám el anyumnak, hogy nem feküdtem le a barátommal?

Figyelt kérdés
Nem értem anyumat, eddig nem volt semmi baj, de most valamiért azt hiszi, hogy lefeküdtünk, pedig ez nemis igaz.

2017. febr. 12. 12:45
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 13. 05:01
 42/45 A kérdező kommentje:
#38, Igaz, hogy azt akarom, hogy higgyen nekem, de azért nem fogok tényleg lefeküdni a barátommal, mert még nem érzem rá magam készen. Akkor meg inkább tűröm anyum ”hamis igazságát”. :D
2017. febr. 13. 05:10
 43/45 anonim ***** válasza:

"Igazából én hozom mindig fel a témát, lehet, hogy nem kéne egész nap ezen lovagolnom."


Egyet magyarazz el, kerlek. Elvezed, hogy az egesz familia arrol beszel, hogy lefekudtel e mar a kis baratoddal vagy sem, vagy mi a halal fassssaert hozod fel MINDIG?

Nem gondolod, hogy ha nem ez lenne a fo beszedtemad anyad sem szallna rad? Neha csak igy random kijelented, hogy nem volt meg digidugi?

Ez ugy nez ki nalatok, hogy haza allitasz, koszonsz, kijelented, hogy meg szuz vagy, megkerdezed mi az ebed... Ha mindig fel hozod ezt a temat ne csodalkozz, ha anyad azt hiszi lefekudtetek.

2017. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Azért hozom fel mindig a témát, mert nagyon fáj nekem az, hogy nem hisz nekem és azt akarom, hogy higgyen nekem. És egyébként se az volt a kérdésem, hogy miért nem hisz nekem, hanem az, hogy hogyan magyarázhatnám úgy el neki, hogy el is higgye.
2017. febr. 13. 16:46
 45/45 anonim ***** válasza:
Sehogy ne magyarázkodj!
2017. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!