Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázhatnám el...

Hogyan magyarázhatnám el anyumnak, hogy nem feküdtem le a barátommal?

Figyelt kérdés
Nem értem anyumat, eddig nem volt semmi baj, de most valamiért azt hiszi, hogy lefeküdtünk, pedig ez nemis igaz.

2017. febr. 12. 12:45
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Jó, akkor higgye azt, hogy lefeküdtünk...
2017. febr. 12. 14:36
 22/45 anonim ***** válasza:
4%
Írtad,hogy max.egyszer voltatok félreérthető helyzetben és anyukád otthon sem volt. Na, pont az az egy alkalom elég is volt nektek,hogy lefeküdjetek :)
2017. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
#22, de nem feküdtünk le! Érted?
2017. febr. 12. 14:40
 24/45 A kérdező kommentje:
Inkább elmegyek nőgyógyászhoz, ott majd megnézik, hogy még szűz vagyok-e, vagy sem.
2017. febr. 12. 14:42
 25/45 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon gyerekes vagy a válaszaid alapján. A legtöbb ember elmagyarázta hogy az anyukád mért gondolja meg nyugtat hogy nem kell vele foglalkozni. Te ennek ellenére belekötsz mindenkibe és kiforgatod a válaszainkat.
2017. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
95%
Az anyud magából indul ki.:):)
2017. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Jó, mindenkitől bocsánatot kérek, nem akartam megsérteni senkit, csak tudjátok engem nagyon bánt, hogy anyum nem hisz nekem és még képes volt a tanáraimnak is elhíresztelni ezt. Ha ti lennétek a helyemben, akkor mit éreznétek?
2017. febr. 12. 14:48
 28/45 anonim ***** válasza:
92%

"Inkább elmegyek nőgyógyászhoz, ott majd megnézik, hogy még szűz vagyok-e, vagy sem."


Ne légy ennyire gyerekes. Szerinted majd kiállít egy igazolást anyukádnak arról, hogy szűz vagy? Egyébként meg nem tudja megállapítani, mivel a szűzhártya egy nagyobb lépéstől is átszakadhat.


Ettől függetlenül szerintem sokat javítana a helyzeten, ha nem arról beszélne folyton az egész családod, hogy most jól megdugtak vagy nem dugtak meg jól esetleg nem jól dugtak meg.

2017. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb, amikor ezt ismét szóba hozza anyukád, közöld vele, hogy "Renden anya, akkor majd ha tényleg megtörténik, nem fogok szólni neked." és hagyd faképnél. Ettől talán leesik neki a tantusz.
2017. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Igaz, könnyen átszakadhat. Mindegy, köszönöm a válaszokat és mégegyszer bocsánatot kérek, ha esetleg valakit megbántottam! :) Ritkán szoktam bunkó lenni.
2017. febr. 12. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!