Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem foglalkozik velem a...

Miért nem foglalkozik velem a mostoha apám?

Figyelt kérdés

Van egy húgom ő megkap tőle mindent, de én mivel nem a vér szerinti fia vagyok figyelembe se vesz. Sose hív meg magához , nem érdekli mi van velem és hasonlók. Pedig sose adtam rá okot , hogy így bánjon velem. Arról meg nem tehetek , hogy nem ő az igazi apám. Én csak annyit akarok , hogy néha találkozzunk de arra se hajlandó. Legutoljára is azt mondta nem érdekli mivan velem ne is keressem. Húgomat pénzeli, jogosítványt is állja neki. Velem meg találkozni sem hajlandó még az időt is sajnálja tőlem.


24/F


2017. febr. 12. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdező utólagos kommentje alapján nem alakult ki köztük meghitt, bensőséges kapcsolat. Lehet, hogy kérdező olyan érzéseket táplált irányában, mint egy apa iránt szoktak, de a mostohaapa legfeljebb csak korrekt módon viselkedett (és semmiképpen nem szeretetteljesen(, ezt értette félre a kérdező, amennyiben kölcsönösnek érezte a pozitív érzelmeket. Mindenesetre 24 éves korban már meg kell próbálni érzelmileg is felnőni (még ha kielégítetlen vágyak is vannak).
2017. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!