Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok! Nektek mikor volt az...

Lányok! Nektek mikor volt az első bizalmas beszélgetésetek anyukátokkal?

Figyelt kérdés
Én 13/L vagyok, de eddig még nem beszéltünk semmi kényes témáról anyummal. Más lány osztálytársamnak már volt ilyen. Eddig a legbizalmasabb az volt, hogy ki-kivel jár, de amúgy semmi. Szerintetek én parázom túl?

2017. febr. 12. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, amikor a környéken minden ilyesmi korú lánynak küldtek egy Always-csomagot. Ekkor beszélt anya ezekről, aztán kb fél évvel később kaptam egy kamasz lányoknak szóló könyvet. Azóta megjött, de nem nagyon beszélünk róla, néha megkérdezi, hogy bejelöltem e a naptáramban (mániája, hogy ezt be kell jelölni), de nagyjából ennyi. 14/L
2017. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy anyukámmal valami hű de rossz kapcsolatom van, félreértés ne essék, nagyon kedves és mindenben segít. Ilyen dolgokról barátnőimmel szoktunk beszélni, és nem terveztem semmit összeszedni a netről, ha annyira muszáj kérdezek.
2017. febr. 12. 18:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Soha. L/24
2017. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meghalt, mire lehetett volna, de apa is tök jól megoldotta a csajod dolgokat :)
2017. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!