Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya az ilyen? 14 éves korom...

BethanyChurch kérdése:

Anya az ilyen? 14 éves korom óta apa nevel engem és testvéremet . Anya lelépett az 5 eves hugommal egy pasi miatt. Sokáig nem beszélt velünk . Idöközben rendezödött a kapcsolatunk . Ennek már 10 éve; Túltettük magunkat a dolgon.

Figyelt kérdés

Hugommal rengeteg probléma volt mindig .karcolta borotvaval a csuklojat ,elkezdett a lanyokhoz vonzodni .sokszor akart apához költözni de végül ragaszkodott anyahoz és maradt.

elmondta par napja nagy nehezen hogy evek ota fogdosta a neveloapja. (Megtettuk a szukseges lepeseket)

Anya lemondott rola is.Az élettarsat valasztotta.Engem es a noveremet hibaztat mindenert. Nem akar minket latni azt mondta.

Anya az ilyen ?

Hogy dolgozzuk ezt fel?

Meg kell.- e valaha bocsajtani egy ilyen anyanak ?


24/L



2017. febr. 22. 16:25
1 2
 11/19 anonim válasza:
15%

Tisztelt kérdező!


Első kérdésre a válasz abszolút nem, el kell felejteni őt.


Második kérdésedre pedig csak azt tudom válaszolni hogy kell az életetekbe egy olyan személy aki mellett fel tudjátok dolgozni ezt és el tudja feledtetni veletek ezt az egészet. Gondolok ez alatt kapcsolatra, egy barátra, de ez tőled is függ, a te igényednek a megfelelő.


Az én apám elhagyott minket amikor 3 éves voltam, rá 8-10 évre rájött hogy elrontotta az egészet, onnan már csak 2 évet élt szegénykém, de megváltozott és próbálta kijavítani a hibáit, lehetett rá számítani, ott volt utána mindig amikor kellett. Ez a sztori a te édesanyádra nem vonatkozik, tehát én nem bocsájtanék meg neki.


21/F

2017. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#5! Na akkor a saját nemhez valo vonzodás genetikusan meghatározott ADOTTSÁG vagy környezeti hatás?
2017. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem anya, hanem egy szemét k..va. Az ilyet ószövetségi módon kezelném : megkövezés.
2017. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen én is igy gondolom . Csak probáltam megérteni . De ezt nem lehet , erre nincs mentség . Amikor más két kezét összetenné egy gyerekért , ő meg hármat eldobott. A szeretetnek egy csepp jelét nem mutatta mióta élek . Hát mostmár nem is kell.Megnyomorította a gyerekkorunkat. De hogy elment volt esélyünk normalisan felnőni azon leszek hogy a hugom is boldog legyen végre.
2017. febr. 22. 20:44
 15/19 anonim ***** válasza:

Engem az apám dobott el olyan idősen, mint téged anyád, egy másik nő és annak a gyereke miatt.

Nekem a mai napig nem sikerült feldolgoznom. Az ilyen ember nem változik. Nem is tartjuk a kapcsolatot, néha ha találkozunk megkérdi, hogy mi újság, és ennyi.

Megvan róla a véleményem, és nem tartom az apámnak, de még mindig tud lelkiismeret furdalást okozni.

24/N

2017. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lelkiismetet furdalást ? Miért?
2017. febr. 23. 13:11
 17/19 acelsziv ***** válasza:
65%
Ne aggódj fog még ő keresni titeket. Amikor leesik a lábáról és követeli, hogy tartsátok el...
2017. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mert hozzám vágja, hogy néha felé dughatnám az orrom - mintha nekem kéne.... és hasonló dolgokkal .

Másrészt, tervezzük az esküvőt a párommal, és egyenlőre nem tudom, hogy meghívjam-e. Erre közvetlen ráhatással nincs, de magamat emésztem, magamnak okozva lelkiismeret furdalást.

2017. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bence_ ***** válasza:

Édesanyád feltehetően sérült.

Azért is mutogat rátok mert azt egyszerűbb mint szembe nézni magával.

Magadd miatt fogadd el, hogy ő ilyen.

Ha sokat agyalsz az okán, belebolondulsz.

Ő a saját igényei miatt alakította így az életét.

2017. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!