Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy nagyon...

Miért van az hogy nagyon dühös vagyok az apámra mégis hiányzik? Mit tudok elene tenni?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem 16 éves vagyok és 1 éves voltam amikor elhagyott engem és anyukámat.

12 éves voltam amikor felkeresett megbeszéltük hogy találkozunk és én vártam eltet fél óra 1 óra 3 óra sehol senki felhivtuk és azt mondta hogy van jobb dolga is nem keress pedig megigérte hogy onnandtól kezdve betölti ezt az űr a szivemben. Most a nevelő apukámmal élek aki egy alkoholista és rendszeresen bántalmaz testuleg és lelkileg egyarárnt soha nem érezteti velem hogy szeret.

És nem melesleg a bátyám(apai ágon) felkeresett hogy találkozunk viszont én nem tudok vele találkozni mert félek hogy csalodni fogok.

Kérlek válaszoljatok a fenti kérdésemre.

16/L



2017. febr. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az apád benned mindig is az lesz hogy bárcsak jóba lennétek. Gondolj arra ilyenkor ahogy cserben hagyott 12 évesen meg az egész életedben. A báttyádat ne sorold apukád szintjére valószínű hogy tényleg meg akar ismerni és nem azt játsza el mint apád.
2017. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elég nehéz szitu. Először is abból amit leírtál az látszik, hogy anyukád nagyon rossz partnereket választ maga mellé, ami nagyon rossz hatással van rád.Nem szeretnék ítélkezni, de megbízhatatlan apa, alkoholista mostohaapa ezek okozatok. Az ok az anyukád ízlése. Nagyon fontos, hogy kitörj ebből a közegből, és ez az első lépés, hogy keresed a választ ezt nagyon jól teszed. Ha bátyád nem ilyen, tarthatod vele a kapcsolatot, talán majd segíthet neked elköltözni is amit minél előbb meg kell tenned, mert abból amit leírtál ez tarthatatlan. Törekedj arra, hogy sikeresen leérettségizz, és utána akár suli mellett akár suli nélkül dolgozz (tehát megteremtsd az önállóságod)és elkezdhesd a saját (normális) életed. Biztos addigra lesz egy párod is aki segíthet.Apukádnak elég esélyt adtál, abból amit leírtál azt veszem le, hogy te 16évesen érettebb vagy mint ő. A legjobbakat kívánom!
2017. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bátyáddal találkozhatnál szerintem, hogyha ő érdeklődik irántad, főleg, hogyha ő keresett meg.
2017. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg fogom fogadni őket. 16/L
2017. febr. 22. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan az az ember hiányzik, aki biológiailag az apád, hiszen nem is ismered, és úgy fest ő nem is méltó a szeretetedre vagy a tiszteletedre. Egy olyan apafigura hiányzik az életedből, akit valószínűleg már kiskorodban eszményítve elképzeltél, és aki nem adatott meg.

A bátyádnak adhatsz egy esélyt, lehet ő is ugyanazt keresi, mint te.

2017. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!