Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért az mindenre a kibúvó,...

Miért az mindenre a kibúvó, hogy kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, a gondolkodásom nem egy 5 éveséhez viszonyított, szóval nem értem anyámnak mi a baja.

Kezdjük az elején. Mindig is utáltam. Állandóan a testvérem körül forog,ő 20 éves. Most, hogy ki költözik Londonba ki kell nyalni a p******t, kap 50E-s tabletokatmeg stb.

Nekem meg osztálykirándulások, meg hadd ne kelljen állandóan itthon ülnöm van. Holnap el mennénk korcsolyázni osztályommal erre mi az első válasza anyámnak: má' megin' minek? Most voltál (4 hónapja). És tudja h szeretem. Egyébként ez 1000Ft lenne. Aztán. Mozi vasárnap, szintén osztályprogram: 1500Ft. NAGYON szeretnék elmenni életem első PlayIt-jére. Ez 2000Ft- Még sohasem voltam, és pont a mellettünk lévő városban lesz 11-én, de bankkártya szám kell hozzá. Erre jön az, hogy mert én ehhez is kicsi vagyok minek akarok menni. (???) Basszus 8 évesek arra a szarra járnak én meg kicsi vagyok? Ne szivassatok már úristen..szerintem én nem ártottam neki a születésemen kívül semmivel, de egyébként mindenre ezt mondja. Összesen: 4500Ft. Szerintem ne vállaljon gyereket az, aki aztán szarik arra, hogy annak a gyereknek vágyai is lesznek. Nem vagyunk szegények, nem hallna éhen attól senki, h ha ennyit megtesznek. + tesómra volt 2-3 hetente egy 10 ezresük h bulizhasson. szerintetek mit kéne tennem?


2017. febr. 23. 20:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

"ÁPOLÓNŐNEK tanulok!!"


Atyaúristen...! Ilyen empátia-mentes gondolkozással kivágnálak onnan! Ilyen megátalkodott mocskot is rég láttam! Nem szabad ápolónőnek menni!



"Én jó ember vagyok."


Aki magáról ezt mondja, mindig az a legnagyobb *sz*ar!



"Ti rosszakaró senkik."


Te meg büdös nagy bunkó és lelketlen senkiházi vagy.

2017. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, kedves 41-es, h ennyi alaptalan bunkózó rosszindulatú válaszolóval te mennyire lennél empatikus. :)
2017. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nem alaptalan. Tükör a hülyegyereknek!
2017. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!