Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szigoruan fogtak? Milyen lett...

Szigoruan fogtak? Milyen lett az életed, személyiséged?

Figyelt kérdés
Akiket gyerekként szigoruan fogtak, nem mindig engedték el oda, ahova menni akartak, tanulni kellett, egyetemre menni, azokból milyen felnőttek váltak
2017. márc. 5. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19-es voltam, kíváncsi vagyok, ki és miért pontozott le. Tényeket írtam le, a tényeket hogy lehet lepontozni, miért?
2017. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%

Engem is szigorúan fogtak, egy csekket nem tudtam kitölteni, fogalmam sem volt az egyetemi rendszerről, mindent a fejem felett intéztek.


Egy ponton múlott, szerencsére nem vettek fel a szakra, amit kinéztek nekem.

18 lettem, rossz lett a viszony. Okjra iratkoztam, leléptem mellé dolgozni, hogy albizhassak. Hoztam pár rossz döntést, de legalább a sajátjaim voltak(félbehagyott szakok).


25 évesen az utolsó évem csinálom egy mérnökszakon egyedülálló anyaként, gyerek mellett. A szüleim szerint kudarc én élvezem végre az életem.


Ismerek olyat, akit szigorúan fogtak, úgy lázadozott, hogy függés lett belőle, lecsúszott.


Ismerek olyat, aki jogász lett, depressziós és céltalan, plussz még 26 évesen szűz.


Ismerek olyat, aki boldog közgazdász lett és az apja vállalatánál dolgozik.


Ismerek olyat, akit lazán fogtak, céltalan depressziós függő, végzettség nélkül


Ismerek olyat, akit lazán fogtak, mérnök lett, és boldog.


Szerintem mindegy, csak hagyja az ember önállóan dönteni a gyerekét, és támogassa abban, hogy a gyerek felfedezze az értékeit.


Egyik szigorúan fogott gyerek sincs jóban a szüleivel. Aki ki tudott lépni a diktatúrából az kilépett, aki nem, az igyekszik minimálisra venni a kapcsolatot.

2017. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%
Attól senki nem lesz sikeres hogy helyette döntenek.
2017. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!