Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog az, hogy a volt feleségem, a jelenlegi párja, valamint az exemmel közös 8 éves kislányom hárman egy ágyban alszanak? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott, annyit fejtenék ki a dologról, hogy ez a kapcsolat az exem és az új párja között egy hónapos, tehát még alig ismerik egymást, a lányom is alig ismeri. Viszont máris összeköltöztek, amivel nem lenne bajom (semmi közöm hozzá és nem is ez érdekel), csak a lányom elmesélte, hogy egy szobában, egy közös francia ágyon alszanak hárman. Ez engem annyiban zavar, hogy aggódok, esetleg a kislány lelki világára ez káros hatással lehet! Nálam külön szobája van, amikor itt van saját ágyában alszik és bennem fel sem merülne, hogy a párommal egy ágyba fektessem! Én nem azt bárom, hogy mindenáron biztosítson neki az exem külön szobát, de azért legalább egy külön ágy alap dolog lehetne. Más szerint sem normális dolog ez, vagy csak én aggódom túl a dolgot? Kinek mi a véleménye erről?
2017. márc. 8. 05:17
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Kedves 8.-as így van, én is arra gondoltam, hogy elég, ha csak egyszer véletlenül felébred a gyerek és észre veszi, hogy épp mellette, ugyanabban az ágyban szexelnek! Nem hinném, hogy jó hatással lenne rá!

És kérem azokat, akik nem az én véleményemen vannak, pláne az első válaszadó, aki azt mondta, nem vagyok normális, hogy gondolják végig ezt a felvázolt szituációt és reálisan gondolkodva mondják azt, hogy nincs igazam!

2017. márc. 8. 07:49
 12/49 anonim ***** válasza:
96%

Ez rohadtul nem normális aki szerint igen hát az se..!!!!!

Még ha két éves lenne...hát most lehidaltam..

Jól teszed ha gyámhatósághoz fordulsz nekem a gyomrom fordult ki most:(((

2017. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, ez szextől függetlenül nem normális.


Milyen pasi az, aki nem tiltakozik az ellen, hogy az egy hónapja megismert nője 8 éves kislánya az ágyába feküdjön?!

2017. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb válaszoló felsem fogta, és nem is értelmezte amit írtál. Egy 8 éves kislánynak hogyne lenne a lelki világára hatással, ha azt kéne néznie/hallania hogy szexelnek közvetlenül mellette?!?! Ilyen szinten a legjobb a külön szoba, mert hiába a külön ágy, akkor is mindent hallhat és láthat is.
2017. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Kedves 13.-as!

Olyan pasi lehet, aki ugyanilyen nővel (exem) áll össze! Egyikük részéről se normális felfogás ez!

2017. márc. 8. 08:43
 16/49 Salx Narval ***** válasza:
11%
Azt, hogy szexelnek is a gyerek mellett csak feltételezés (remélhetőleg), nem kell azért a ló másik oldalára átesni. Hibát követ el az asszonyka, de megkövezni azért nem kell.:D
2017. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim válasza:
97%
szia kisgyermek gondozo vagyok. Ez egyáltalán nem normális dolog. Van egy 1.5 eves kislanyom . Baromira nem tudom elképzelni, hogy idegen ffi fekszik mellette. Egy 8 eves mar teljesen önálló gondolatokkal bir . Ha anyuka mellett alszik legyen . De semmiképp se amikor ott van az uj fickó...... Az úgy nagyon gáz. Ezt nőként mondom . Az en parom fel is rugna az tuti .
2017. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem normális a volt feleséged, mondom ezt nőként két gyerek anyjaként. Nornál egészséges kapcsolatban napi szintű a szex igy a hidegvit verne ki, hogy a gyerek ennek álmában tanuja. De ettől függetlenül sem normális, én nem alszom a 9,5 ébesemmel. Nálunk forditba van az apa alszik egyutt a kisfiuval meg zuhanyoznak egy kabinban. Erről ki is fejtettem nemtetszésemet a Birosagon!
2017. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megkövezni a volt nejemet, de felérhetné ésszel, hogy ez nem normális dolog és nem csak a feltételezett szex az alvó gyerek mellett, hanem az sem, hogy idegen férfival egy ágyban aludni! Ha egy családról volna szó, ahol anyuka, apuka és a közös gyerek alszik egy ágyban, az rendben van, de egy olyan felnőttet bevinni így a közös ágyba, aki nem a gyerek egyik szülője, nem helyes dolog! Ebben az életkorban már a szülőkkel alvás sem az szerintem.
2017. márc. 8. 09:36
 20/49 anonim ***** válasza:
88%
Hát én egyből megmondanám az exnek, hogy ezt hagyja abba, mert feljelentem a gyámnál.
2017. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!