Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog az, hogy a volt feleségem, a jelenlegi párja, valamint az exemmel közös 8 éves kislányom hárman egy ágyban alszanak? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott, annyit fejtenék ki a dologról, hogy ez a kapcsolat az exem és az új párja között egy hónapos, tehát még alig ismerik egymást, a lányom is alig ismeri. Viszont máris összeköltöztek, amivel nem lenne bajom (semmi közöm hozzá és nem is ez érdekel), csak a lányom elmesélte, hogy egy szobában, egy közös francia ágyon alszanak hárman. Ez engem annyiban zavar, hogy aggódok, esetleg a kislány lelki világára ez káros hatással lehet! Nálam külön szobája van, amikor itt van saját ágyában alszik és bennem fel sem merülne, hogy a párommal egy ágyba fektessem! Én nem azt bárom, hogy mindenáron biztosítson neki az exem külön szobát, de azért legalább egy külön ágy alap dolog lehetne. Más szerint sem normális dolog ez, vagy csak én aggódom túl a dolgot? Kinek mi a véleménye erről?
2017. márc. 8. 05:17
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megerősítő válaszokat! Ezek szerint én gondolom jól a dolgokat! Ha sikerül beszélnem exemmel majd megírom, hogy mire jutottam!
2017. márc. 8. 13:19
 32/49 anonim ***** válasza:
75%
..hát nem tudom, ilyenekről hogy tudsz beszélni sok sikert! első mp-ben eldurran az agya attól félek..naszóval csak cselesen!!!! Írd meg!!
2017. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
85%

..nekem amúgy a volt sógornőm aludt egy ágyban a 14 éves fiával amolyan majomszeretettel nevelte hótnemnormális!

Eszembe sem jutna..max. két éves koráig a gyereknek. Maximum!!

2017. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Na, beszéltem az exemmel a dologról. Elmondta, hogy ott, ahová most költöztek van két szoba. A másik szoba lesz a kislányomé, de azt még most festik, rakják rendbe. Állítólag hétvégén lesz kész és akkor már ott fog aludni a kislány.

Normális hangnemben kérdeztem rá a dologra és exem is normálisan válaszolt, így most nem kötözködtem! Annyit kértem, hogy ebben a pár napban legyenek tekintettel a gyerekre! Egyenlőre nem firtattam tovább a dolgot, megvárom a hétvégét. Ha nem lesz változás, nem történik meg, amit ígért az exem, akkor ismét szólni fogok neki, de akkor már keményebben fogok fellépni és tekintetbe fogom helyezni a gyámügy lehetőségét is az exem felé! Volt már olyan eset, hogy meg kellett fenyegetnem a gyámüggyel, akkor hatásos volt, viszont akkor már a normális hangnememre se így reagált, mint most! Remélem rendben lesz minden és nem kell tovább mennem! Persze, ha nem változik a helyzet a megadott határidőre, akkor már nem fogok gondolkozni, hanem lépek!

2017. márc. 8. 18:39
 35/49 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igazad van kérdező.

Számomra elég betegesen hangzik.

Még ok, hogy néha egy 8 éves az anyukájával aludjon, bár illene már állandóan külön aludnia. De az, hogy az exed pasija és állandóan együtt aludjanak na ez eléggé gázos helyzet.

2017. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ a kislány akar-e velük aludni vagy nincs más opciója?

Alapból nem az a fura hogy 8 évesen a szüleivel alszik de azért az hogy anyu frissen beköltözött pasija mellett alszik a 8 éves gyerek.... nem tudom, nekem ez furcsa, mármint a gyereknek majdnem hogy idegen.

2017. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk ez érdekes indok hogy ezért egy ágyban altatni, ha így járnánk valszeg szüleim inkább letennének az ágy mellé egy matracot (öcsém 10 szóval akkor mondjuk az ő esetében) ez az együtt alvás nekem akkor is fura dehát meglátjuk hétvégén.
2017. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
75%
Az exednek ha lett volna esze, akkor addig nem altatja ott a pasit, amig a kislánynak nincs rendben a szobája. Mégis mi a sürgõs olyannyira neki a pasi felé.Igy akarja maga mellett tartani?!
2017. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudtam végigolvasni az összes kommentet, de leírom velem hogy volt kiskoromban. Kb olyan 9éves koromig volt, hogy én felkeltem hajnalban, és bebújtam anya és mostohaapám közé az ágyba és köztük aludtam néha :) szerintem ebben nincs semmi rossz. Viszont igaz, hogy akkor már együtt voltak vagy 8éve. Az mondjuk elég gáz, ha az új hapsit nem zavarja a gyerek... az anyukát sem értem. Esetleg a gyerekkel is lehetne erről beszélni.
2017. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Újabb változás a dolgokban! Az exem és a kislányom ugye korábban az exem szüleinél laktak egy külön szobában ketten és onnan mentek el legutóbb albérletbe az exem új párjával hármasban, ahogyan itt leírtam. Nos, most visszaköltöztek az exem szüleinek a házába, méghozzá úgy, hogy az exem és az új párja az egyik szobában, míg a kislányom a nagymamával és nagypapával a másik szobában (két szobás a ház). Most ez megint egy furcsa és érdekes, bizarr felállás, vagy én gondolom túl? Nem is tudom igazából mi lehetne abban a helyzetben a jó megoldás? Valakinek van valami tanácsa, vagy véleménye?
2017. márc. 28. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!