Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog az, hogy a volt feleségem, a jelenlegi párja, valamint az exemmel közös 8 éves kislányom hárman egy ágyban alszanak? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott, annyit fejtenék ki a dologról, hogy ez a kapcsolat az exem és az új párja között egy hónapos, tehát még alig ismerik egymást, a lányom is alig ismeri. Viszont máris összeköltöztek, amivel nem lenne bajom (semmi közöm hozzá és nem is ez érdekel), csak a lányom elmesélte, hogy egy szobában, egy közös francia ágyon alszanak hárman. Ez engem annyiban zavar, hogy aggódok, esetleg a kislány lelki világára ez káros hatással lehet! Nálam külön szobája van, amikor itt van saját ágyában alszik és bennem fel sem merülne, hogy a párommal egy ágyba fektessem! Én nem azt bárom, hogy mindenáron biztosítson neki az exem külön szobát, de azért legalább egy külön ágy alap dolog lehetne. Más szerint sem normális dolog ez, vagy csak én aggódom túl a dolgot? Kinek mi a véleménye erről?
2017. márc. 8. 05:17
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
93%

Feltételezések helyett én konkrétan rákérdeznék, hogyan oldják meg a szexet úgy, hogy a gyerek ott alszik az ágyban.


A gyerek nem hülye és nem egy darab fa, ha mellette akcióznak, fel fog ébred, és ha úgy is tesz, mintha aludna, végig fogja az egészet hallgatni, plusz még az ágy mozgásait is érzi.

2017. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Első lépésként csak normálisan rá fogok kérdezni a dologra, hogy miképp tervezi megoldani ezt a dolgot, miként akar változtatni rajta! Nem akarok egyből fenyegetőzni, sem pedig a szexuális szokásaikról faggatni, mivel az nem tartozik rám! Ha úgy áll a dologhoz és normális lesz, lehet vele erről beszélni, akkor felesleges vagdalózni és fenyegetőzni! Ha meg nem ért a szép szóból, akkor is higgadtan közlöm vele, hogy a gyámügynél folytatom a probléma megoldását! Felesleges veszekedéseket nem kezdeményezek vele, fölösleges, csak magamat húzom fel és a gyereknek ártok vele!
2017. márc. 8. 10:14
 23/49 anonim ***** válasza:
92%
Kislanyod emlitette mar a felallast anyjanal? Hogy all a dologhoz, hogy egy idegen ferfi is az agyban alszik?
2017. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondoltál, hogy magadhoz vedd a kislányt? Ha tudnád vállalni, megérne egy próbát. Semmiképp nem normális az egy ágyban alvás, de az sem, hogy 1 hónapos pasik már ott mászkálnak a lakásban, még ha 5 szoba lenne, akkor sem. Még ha véletlenül semmit nem is vesz észre a kislány az intim dolgokból (amit kétlek), már az is épp elég káros hatással lesz rá, ha állandóan egy új idegen pasi van náluk.
2017. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak arrol van szo, hogy neha atjon a nagyagyba? Nehogy mar ne legyen kulon agya. Ha ejszaka valamiert, vagy reggel odafekszik az talan meg ok, de hogy harman egy ketszemelyes agyban? Ez fura. Igazabol nem is akarom elhinni. Ki az a pasi, aki ilyen nore hajt, nemaaaar. Vagy pedofilok elonyben? Mindenkeppen a gyamugyet kerdeznem errol eloszor, talan eleg egy telefon, aztan beszelgetnek errol a volt felesegemmel is. (eloszor kiokositanam magam a gyamugyon)
2017. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
92%

Nincs másik szoba? Nincs másik ágy? A kislány akar velük aludni? Vagy ez az exed mániája?

Nekem nagyon fura, hogy egy idegen férfival alszik együtt.

Egy hónap nagyon friss kapcsolat, még arra is, hogy egyáltalán bemutassa a kislánynak. Nem ám együtt aludni!

Nekem sem tetszene. Ezeket a kislány mesélte el? Őt zavarja, hogy együtt alszanak mind?

2017. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
90%

Jesszusom egyáltalán nem normális, még jobban nem normális,ha a kislány tegyük fel középen alszik.

Ezt a pasast még a nejed sem ismerte meg.

2017. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Most költöztek új lakásba kb egy hete. Eddig nem lakott velük a pasi. A kislányom külön nem mondta, hogy zavarná a dolog, bár szerintem megszokta már, hogy néha vannak "anyának új barátai", mert a 3 év alatt, amióta elváltunk, már volt az exemnek vagy 5 pasija. Abba nem szólhatok bele, hogy mikor milyen pasit visz oda, ahhoz tényleg nincs közöm! Majd kitudakolom, hogy van-e lehetőségük külön szobára a kislánynak, vagy ha nem is, akkoris a külön ágyat erőltetni fogom! A lányom eddigis egy ágyban aludt az anyjával, ez neki a megszokott és gondolom az exem meg nem akarja egyik napról a másikra kirakni, mert akkor a lányom úgy veszi, hogy a pasi miatt van és akkor nem fogadja majd el (legutóbbi másik pasinál ez volt a helyzet).

Szívesen magamhoz venném a kislányt, de egyedül lakom és 3 műszakban dolgozom, így nem tudnám megoldani egyedül! Sajnos másik munkát nem kereshetek, ami időben jó lenne, mert ebben a szakmában keresek jól amiben most vagyok, de ez nincs egy műszakos rendben. Jobb időbeosztással rendelkező helyen pedig kb az 1/3-át keresném ennek, amiből nem élnénk meg!

Annyit tudok tenni, hogy most oda figyelek rá, sűrűn elhozom magamhoz, amikor csak lehet és ha majd eléri azt a korosztályt, amikor már magára lehet hagyni otthon, amíg dolgozom, akkor majd megpróbálom magamhoz venni! Már nem olyan sok idő az, majdcsak kibírjuk addig és rendben lesz minden!

Majd délután tudok beszélni az exxel és akkor kiderül, hogy mi a tényleges felállás!

2017. márc. 8. 12:58
 29/49 anonim ***** válasza:
88%

Meg akkor se lenne normalis ennyi idoson ha a sajat szulei kozt aludna! 2 evtol felfele mar alap a sajat agy, de hamarabb kulon alszik se lesz semmi baja.

Beszelnek mindenkepp az exel, ha nem hajlando azonnal normalis korulmenyt biztositani akkor kernem a felugyeleti jogot.

2017. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
90%

#1-es, ha ez szerinted normalis, akkor nalad is vmi baj van az tuti.

Kedves Kerdezo! Nem, ez egyaltlan nem normalis! En 6 eve vagyok a parommal, akinek van egy 14 eves fia. A gyereket 8 eves kora ota ismerem, de eszembe nem jutott volna vele egy agyban aludni sem akkor, sem most! Es igenis deviansnak tartom azt, aki ugy gondolja, h normalis az, ha egy felnott ferfi egy 8 eves kislannyal alszik 1 agyban, aki nem az o gyereke, plane ugy, h az anyjat kb 1 honapja ismeri.

2017. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!