Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kamaszlányom letépte az...

A kamaszlányom letépte az ajtót. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Azt mondta, azért tette, mert elborult az agya (?).

17 éves.



2017. márc. 9. 18:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
37%
Akkor meg is érdemled...képtelen vagy kezelni a saját gyereked, ha az én szüleim is ilyen palimadrak lennének, hogy bármit megtehetek retorziók nélkül, én is megtenném. Dicsérd meg akkor basszus...
2017. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ha a kérdésedben úgy fogalmaztál volna, hogy

"A pszichés betegségben szenvedő kamaszlányom a távollétemben letépte az ajtót"

akkor nyilván másmilyen válaszokat kaptál volna.

Egyébként így nem ebben a kategóriában, hanem az orvosiban van a helye.

2017. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
16%
én szivesen kezelném a lányod düh rohamait
2017. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos én is ilyen hirtelen haragú vagyok és nem tudok uralkodni magamon bizonyos helyzetekben ez nem a szüleim hibája nem neveltetés kérdése valami pszichés zavar. Kisebb koromban én se tudtam kezelni én is hasonló dolgokat csináltam mint a lányod meg a kezemet ütöttem a falba,ajtóba, muszály volt levezetnem a dühömet. De mára már tudom kezelni leülök mély levegőket szívok megbeszélem magammal hogy nem csinálhatok ilyet de azért még előfordul most is a falbaverés nagyon néha.

Valamit magába folyt a lányod valaki kiváltja belöle ezt az érzést csak úgy hisztiből nem csinál ilyet az ember.

24N

2017. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
31%
Aki 17 évesen letép egy ajtót annak vagy baromi nagy baja van vagy az emeleten vannak gondok...
2017. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
31%

A sajat szoba ajtaja?

Na akkor leshetne hogy mikor lesz visszaszerelve.

2017. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenkor mentőt kell hívni, veszélyes magára és a környezetre. Hidd el ha beviszik utána kétszer is meggondolja, hogy legközelebb is kitepje az ajtót.
2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tedd vissza, hidegek még az éjszakák.
2017. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
sportolnia kéne, túl sok az energiája
2017. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
72%
HA sír is, meg ki van borulva, akkor valószínüleg valami nagy megrázkódtatás érte. Ha nem akarja elmondani, akkor ne eröltesd, de azért állj mellette, mert szüksége van rád.
2017. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!