Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kamaszlányom letépte az...

A kamaszlányom letépte az ajtót. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Azt mondta, azért tette, mert elborult az agya (?).

17 éves.



2017. márc. 9. 18:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
84%
Küld el dolgozni kidobóembernek diszkóba.
2017. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
39%

"Primitív meg nem vagyok, hogy fizikailag vagy bárhogyan bántsam!"

Itt az eredménye.

2017. márc. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
34%

5 év katonai iskola.

Majd ott borulhat az agya.

2017. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
44%

"kedvében járni??? "


Na ezért nem tanulja meg az ilyen, hogy kit jelent a következmény. Meg még dicsérjük is meg, mi? Jaj de ügyesen szétrúgtad az ajtót!

Annyira unatkoznak, annyira ráérnek, annyira nincsenek nevelve, hogy ez a vége.

2017. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
42%
Kérném a #35, #36 hozzászóló törlését obszcén, vulgáris, alpári, agresszív stílusa miatt.
2017. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
25%

Hát, én nem raknám vissza neki ezek után. Legközelebb majd gondolkodik, mielőtt szétcseszi a berendezést.


Egyébként örülhet, mert egy albérletben ezért igencsak kivágna a főbérlő titeket > jó lenne leszoktatni az idokolatlan agymenéseiről.


Én is szoktam feszült lenni, akkor leülök és írok, vagy sütök valamit, de nem verem szét a lakást. A párom is, ő pedig ölbe kap, bevisz a szobába, és jól megdug (figyelve rám is, persze), de nem rugdosódik, meg stb.

2017. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérném a 37-es hsz törlését a kérdés megválaszolásától eltérő tartalom miatt.


Kérdező: pszichológus akkor ezek szerint nem használ, vidd el pszichiáterhez, és ha kell, írjon fel neki gyógyszert.

Borderline-osok szoktak ilyesmikkel kezdeni, és ne árd meg, hogy dühében agyonüssön valakit, vagy megkéseljen.

2017. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne tudni azaz ajtoletepes miből is állt. Ráugrott es rangatta idegbeteg módon vagy csak mérgében egyszer becsapta erősen es az ócska ajtó ennyiről kiszakadt? Nagyon nem mindegy...
2017. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját esetemből tudom, milyen ez, mert én pszichológushoz járok és volt kettő dührohamom már anyáék előtt mert ennyire kihoztak a sodromból. Mindenképp beszélgess el vele mi miatt tette, vagy állj mellette, mert semmiképp sem normális dolog. ( Én is szedek gyógyszert)16/L
2017. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%
vicces vagy amúgy, megmondod a magadét privátban, majd itt meg arany lélekként kéred, hogy töröljék mikor választ kapsz rá, mert vulgáris. ja mert te nem voltál az üzenetben.... szakadj le rólam inkább teszkós szatyor.
2017. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!