Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti vendégül látnátok egy...

Ti vendégül látnátok egy ilyen anyát?

Figyelt kérdés
Júniusban ballag álltalános iskolából a lányom. Most már azért készülődnek a ballagásra. Felmerül ugye, hogy kit is hívjunk meg. Senkivel nincs gondom, és ugye normális esetben az első gondolat a nagyi. Férjem részéről apósom él már csak, ő jön. Nem lakik messze, itt lesz. Az én részemről már csak anyám él, na ő kérdéses. Nem szívesen hívom el, mert mindig hazudik, megcsinálja a veszekedést, és begerjeszti a gyerekeket valami hülyeségre. Na meg állandóan mással jön. Jó, 14 év alatt kb 3-4-szer volt nálunk (abból egyszer annyira kiverte a biztosítékot, hogy megmondtam neki, hogy most van itt a vendégség vége) De mindig más pasassal jön. Én meg kerülgethetek valami idegent a házamban, mert ő hozza magával. Hiába mondom, hogy egyedül jöjjön, mit kezdjek egy vadidegennel. A másik az, hogy lop. Bármit, amit meglát. Fényképet, szalonnát, kolbászt, őrölt kávét, tisztítószereket, intimbetétet (nincs is méhe, nem menstruál már), fagyasztott holmit (kiolvad 400 km-en), terítőt (van neki is), pénzt, bármit. Nem akarom árgus szemmel vizslatni, hogy éppen mit csinál. Ti elhívnátok? Azért mégis csak az anyám, illő lenne, de hogy alaposan tönkrevágná a hangulatot, az is biztos. Na meg állandóan, és még mindig arról beszél vadidegeneknek, hogy őt milyen brutálisan verte a férje. Nos ez igaz, de az 20!!!! éve volt. Nem akarom, hogy minden erről szóljon már megint. A férjemet sem bírja elviselni, állandóan szapulja. Legutóbb is azért küldtem haza.

2017. márc. 17. 10:00
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Őszintén? Tegnap hazahozta a lányom a ballagási meghívókat. Anyámé itt van a kezemben. Most megint vacillálok.
2017. máj. 11. 11:45
 32/33 anonim ***** válasza:
Legyél hülye azt hívd meg, hajrá. Erre vártál vagy mi?
2017. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolsó te meg arra vártál hogy beugathass fél évvel később????:D Édesöcsém...
2017. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!