Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz, ha este anyukám...

Nagyon gáz, ha este anyukám mikor olvas esti mesét, azt én is élvezem, és én nekem is ad puszit meg betakargat? 18 és fél vagyok, de mivel kicsi a lakás így egy szobában vagyok az öcsémmel aki 12 és fél.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

Mikor felelsz v. merszen elmondtam hogy este anyával beszélgetek és Számomra ez megnyugtat,valahogy a gondok elszállnak kiröhögtek. Azóta is ezzel csúfolnak megcsesztetnek. :/


Amúgy szerintem nem annyira gáz...


Ebben a világban inkább a társadalom az ami gáz..


13/L

2017. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Aki azért kiröhög, csúfol, gáznak nevez másokat, mert azok kijönnek a szüleikkel és nem szégyellik őket, nos az ilyen egy ostoba féreg. Egyedül ez a gáz. Nem ő, hanem ez. Méghozzá a társadalom hulladéka, selejtje. Sajnos egyre több az ilyen.
2017. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%

"a volt barátnőm akivel nem is dugtam csak jártam, meg zsarol ezzel, mert az meg tudja, és csicskáztat..."


Amíg ezt le nem írtad, addig komolyan akartam válaszolni.

Innen kezdve viszont a szemembe csak egy troll vagy.

2017. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, sőt becsülendő, hogy van a mai világban még olyan szülő, aki esténként szakít időt a mesélésre.
2017. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ebben semmi gáz,az egyetlen amit furcsállok, hogy a lényegesen fiatalabb öcséddel egyszerre fekszetek, Neki gondolom más alvásszükségletei vannak, mint neked, vagy utána még az ágyban olvasol, netezel?Nálunk anno a 12 éves elég korán feküdt, a gyakorlatilag felnőtt nagykamasz meg már lényegesen később. Nem zavarjátok egymást? Miért ne adhatna puszit? Sok kamaszhoz hozzáérni is alig lehet és örülhet a szülő, ha karácsonykor dobnak egy puszit.
2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
mind a ketten fél tízkor fekszünk. én nagyon szeretek aludni és nem zavarjuk egymást. van hogy én hamarabb felkelek, de olyankor felkeltem őt is és suli előtt baromkodunk kicsit :D
2017. márc. 21. 20:25
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mázlisták vagytok, ekkora körkülönbségnél már gyakran eltérő a bioritmus. Jó dolog ez, hogy ilyen bensőséges nálatok a családi élet.
2017. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ááááá néha azért kicsit sok, mivel eléggé anyásak vagyunk. de mitől lenne eltérő a bioritmus? Nem értem az egészet. nekem kéne tovább fennmaradni De az nem jó mert akkor nem alszom ki magam, és én nagyon pörgök egész nap, naponta sokat sétálok, futok, ezerrel pörgök, elég hiperkatív vagyok... szal lehet emiatt igénylem a sok alvást. de lassan megyek mert még meg is kell fürdenem.
2017. márc. 21. 20:42
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis meghitt:)

Nem gáz :D múltkor en is hallgattam anyut, amint két eves unokahugicamnak olvasott esti mesét :)

2017. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz mesét halgatni? Én is nézek mesét a lányomal,sőt olvasok mesét lányomnak .sőt kamasz fiaim este oda jönek hozám egy jó éjt pusziért.
2017. márc. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!