Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz, ha este anyukám...

Nagyon gáz, ha este anyukám mikor olvas esti mesét, azt én is élvezem, és én nekem is ad puszit meg betakargat? 18 és fél vagyok, de mivel kicsi a lakás így egy szobában vagyok az öcsémmel aki 12 és fél.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Nagyon aranyosak vagytok. :)
2017. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"a volt barátnőm akivel nem is dugtam csak jártam, meg zsarol ezzel, mert az meg tudja, és csicskáztat..."


Bizonyítéka van? Video, vagy egy kép legalább? Nem? akkor meg? az ő szava van a tieddel szemben. Ő azt mondja, hogy igen, te nemet mondasz. És kész. amúgy szerintem aranyosak vagytok.

2017. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Na vagyok ( ellógtam a tesit :D ) Köszi szépen a válaszokat, megmondtam neki, és nem tett semmit egyenlőre :) jobban is vagyok így sokkal lelkileg.
2017. márc. 22. 13:12
 24/24 A kérdező kommentje:
Mingy befejezem az öcsém háziját aztán bemegyünk a városba kicsit nézelődni :D sziasztok.
2017. márc. 22. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!