Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha nem értem, mit...

Normális, ha nem értem, mit "eszik" a nevelőapám az anyámon?

Figyelt kérdés
Nem akartam ilyen gonoszan fogalmazni, de leírom a helyzetet. 15 éves vagyok. Szüleim szétmentek 5 éves koromban, főleg anyu miatt, mert nem tetszett neki az az élet. Tudom, hogy szeret, de sajnos nem nagyon való szülőnek, többet foglalkozik a saját dolgaival, mint másokkal. Én már megszoktam hogy ilyen, de 2 éve összejött egy fiatalabb pasival (akire szinte nevelőapámként tekintek bár nem hívom így), aki teljesen rendes. Eleinte nagyon odavolt, de mióta itt lakik, állandóan veszekszik vele. Cseszegeti, mindenen besértődik. Azt is kérte tőle, hogy költözzön el. Ennek ellenére a pasi még nem hagyta el, pedig nagyon durván viselkedik vele. Egy hisztérika kb és nagyon rosszul esik, hogy ilyen. Sokszor gondolkozom, hogy miért van még mindig anyámmal, ha ilyen. Ez nagyon szemétség?
2017. márc. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a nevelőapukád tényleg komolyan gondolja anyukáddal a dolgot és szerintem szereti, ez lehet az oka hogy nem hagyja el anyukádat a csesztetések ellenére is:)
2017. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet, hogy féltékeny vagy??
2017. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék féltékeny?
2017. márc. 25. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem is kell értened, nem a te dolgod. Valószínűleg ők sem fogják majd érteni, hogy te mit eszel a párodon.
2017. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Mert hiaba vesznek ossze attol meg szeretik egymast 😊 ezt csak ok ertik mert szeretik egymast amugy szerintem feltekeny vagy 😂😂
2017. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny csak nem értem.
2017. márc. 25. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy szeretik egymast. Szeribted ha valaki szeret valakit cseszegetni fogja? Meg ilxeneket csinal amiket leirt?

A szeretet rég nem errol szol.

2017. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stockholm szindróma?:D
2017. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!