Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám gyűlöl, a...

Mit tegyek? Anyám gyűlöl, a nevelőapám ver. Anyám szótlanul nézi 14 éve.

Figyelt kérdés
Bármi van is,mindenért kapok. Ha ott vagyok azért,mert útban vagyok ha nem akkor azért. 6 éves korom óta tart ez. Eredetileg a nagyszüleim neveltek,de anyám elhozott magával hogy felvághasson arra hogy neki van gyereke..persze sosem törődött velem,csak kellettem neki,hogy a munkahelyéről lógásnál rám hivatkozhasson:beteg a gyerek (nem voltam az),most el kell vele menni ide oda stb. A nevelőapámat vidékről szedte össze, a faluban mindenki tudta hogy bolond,idegbeteg. Anyám persze hozzáment az első emberhez aki hajlandó volt elvenni (nem szerelemből,hanem a vagyon miatt)..és mindent elnéz neki hogy nehogy elhagyja,mert egyébként életképtelen. Többször mondta már,hogy utál,nem vagyok a családja és bár meg se szült volna..meg hogy nem bírja nézni a pofámat sem és takarodjak már el valahova.Az egész életem megaláztatás volt. Rászoktam a cigire és az ivásra is régebben e-miatt. Persze pénzt sosem adott egy fillért se. Magára költi az egészet,fölösleges baromságokat vesz. Ha rohamot kap a drága férje és összever,akkor meg én vagyok a hibás,mert jajj szegény ember,ezt váltom ki belőle.Sőt néha ő is belém rúgott meg ököllel ütött mikor kicsi voltam,nagyszüleim elmondása alapján baba koromban is ha sírtam. Elegem van. Meg akarok halni. Családom sincs már se otthonom,nincs kiút ebből. Anyám házi csicskát akart belőlem nevelni saját állítása szerint csak nem számolt azzal,hogy van saját személyiségem amit nem fog tudni elnyomni. Lesheti hogy ha egyszer elmegyek,akkor többet valaha is lát. Se az unokáit. Rohadjon meg az ilyen "anya". Lelkileg sérült 20/L

2016. okt. 16. 10:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Volt hogy kb. 7-8 éves koromban aludtam a földön a matracomon és direkt rámtaposott az az elmebeteg. Nem értem anyám hogy lehet ilyen velem és miért nem ment abortuszra ha nem akart. Ha az én gyermekemet bántaná valaki,kikaparnám a szemét.
2016. okt. 16. 11:00
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Költözz el
2016. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy. Sürgősen hagyd ott őket. Húsz éves vagy, nem vitethetnek vissza ha lelépsz.
2016. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként rendes gyerek voltam,nem csináltam semmi rosszat soha. (Maximum amit a gyerekek szoktak,szaladgáltam,összekoszoltam magam ilyenek..) Visszahúzódó voltam és csendes..sosem jártam szórakozni se. Most is egyetemen tanulok.
2016. okt. 16. 11:04
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen nem anya! Ne nevezd annak! Költöztetés el amilyen hamar csak tudsz!!!
2016. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai nap tökéletesen alkalmas arra, hogy összeszedd a cuccaidat és végleg becsukd az ajtót magad mögött. Ennél még a híd alatt is csak jobb lehet.
2016. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
van esetleg rokonod, akihez átmenetileg oda költözhetnél? keresnél munkát, és lassan a saját lábadra kell álnod! ne mondj olyat hogy meg akarsz halni, fiatal vagy, előtted az egész élet! átvészelted a gyerekkorod, még ha nehéz is volt, nem adhatod fel! lehetsz még boldog, de ki kell másznod ebből a helyzetből! sok sikert kívánok neked, és remélem jóra fordulnak a dolgok! 20/L
2016. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyetlen dolog jó,ami ebből származik: soha nem fogok tudni még csak hangosan szólni se a gyermekeimre. Nem akarom,hogy ilyen életük legyen,vagy ezt át kelljen élniük akár egyszer is amit nekem.
2016. okt. 16. 11:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az a legnagyobb baj, hogy ezek a dolgok nyomokat hagynak az emberben. De ahogy látom nem vagy egy elveszett lélek, értelmesen irsz és reálisan, intelligensen itéled meg a dolgokat. Le fogod tudni küzdeni a nehézségeket, és talpra tudsz állni. A sérelmeket is le fogod rázni magadról, a lelked helyrejön és a személyiséged fejlődni fog jó felé. Lehetsz még nagyon boldog. Csak bölcsen, minden jót kivánok neked!
2016. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Most tanulsz, vagy dolgozol? Van félretett pénzed? Miből tudsz megélni, ha elmész?


Mert azt marha könnyű odavágni egy idegen embernek, hogy menjen inkább a híd alá, de azért nem hiszem, hogy ennél jobb ötlet nem létezik.


A helyedben keresnék olyan munkát, ami minél messzebb van, és adnak szállást is. Egyre több helyen hirdetnek ilyen munkákat, és kezdetnek jó. Lenne hol lakni, lenne mit enni, és lenne miből félretenni.

Ha van nyelvtudás, akkor külföldön, értelem szerűen. Bár nem mindegy, mi a szakmád, de pl. mosogatni minden nyelven tudsz, nem igaz?

2016. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!