Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglehet szabadulni egy...

Meglehet szabadulni egy nárcisztikus anyától?

Figyelt kérdés
Állandóan megbosszulja, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. Le lehet építeni teljesen egy ilyen emberrel a kapcsolatot?
2017. márc. 26. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Költözz el jó messzire, tiltsd le a telefonszámát, vagy válts újra, és kb. ennyi.
2017. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
52%
le és le s kell, mert megbolondulsz mellette
2017. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De folyton faggat. Az új címemet ne mondjam meg ugye?
2017. márc. 26. 23:43
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező.


Korod, nemed és egzisztenciád megírhatnád.

2017. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18 felett, nő
2017. márc. 26. 23:47
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne mondj el neki semmit.

Előnye nincs, hátránya nagyon sok.


Gray rock technikát javaslom (vagyis olyan unalmasnak kell tűnnöd a szemében, mint egy kis szürke kavics) Bármi infot adsz, bármilyen egyszerű vagy ártatlan kis info, azt képes hónapokkal később felhasználni ellened. Én olyan dolgokat hallgatok amik éééévekkel ezelőtt történtek meg olyan dolgokat hoz fel amiket smsben említettem száz éve. Megtanultam, hogy tilos etetni belé az információt. Udvarias maradok, de csak távolról.

Nem válaszolok azonnal, nehogy aztán elvárja.


Egy közeli rokonom nem beszél az anyjával évek óta, legjobb döntés amit hozott eddig kb. Megszabadulsz a tehertől, a feletted örökké ott lebegeő fekete felhőtől.

2017. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen csak félek, hogy nem tudok. Nem mondom el a címet, megint terrorizál egy sort. Utána ha elköltözök meg próbál feljelenteni ezzel azzal feljelent stb....

A rokon Magyaroszágon vagy külföldön él?

2017. márc. 26. 23:56
 8/14 A kérdező kommentje:
*Utána ha elköltözök meg probál feljelenteni ezzel azzal stb.
2017. márc. 26. 23:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd neki, jelentsen fel, ez így magában semmit se jelent, csak próbál befenyíteni. Rendőrök előbb utóbb megunják és meg fogják büntetni ha ilyen baromságokkal zargatja őket. Vagy komolyan se veszik. Nincs mitől félned szerintem ilyen tekintetben.


Ha nem függsz tőle semmilyen tekintetben, anyagiak, lakás, bármi, akkor szerintem semmi akadálya, hogy egyszerűen letiltsd vagy ne válaszolj a hülyeségeire.


Rokon Magyarországi, ráadásul a nagyszüleihez közel él és oda gyakran jár az ötvenvalahány éves nárcisztikus anyja pénzért kuncsorogni mert természetesen romokban az élete. Szóval össze is futottak egyszer, legalábbis látták egymást de szerencsére nem erőltette a muter a dolgot, nem beszéltek semmit.

2017. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Koltozz el, es szakits meg minden kapcsolatot vele, ha ugy erzed, hogy ez a megoldas. De azt vedd figyelembe, hogy nincs visszaut, jajdedragaazalbi es hazakoltozol megint.

En 12 eve nem beszelek az anyammal (hasonlo okok miatt), sot mi tobb, kulfoldre koltoztem, es meg rokonokkal sem beszelek. Egyszer talaltak meg itt a rendorok, hogy eltuntkent keresnek, kozoltem veluk, hogy nem kivanom felvenni a kapcsolatot anyammal es senki massal sem, es azota semmi gondom.

Itt van ferjem, szuletett egy fiam, barataim vannak, boldogabb vagyok ezerszer, mint anyammal voltam.

2017. márc. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!