Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglehet szabadulni egy...

Meglehet szabadulni egy nárcisztikus anyától?

Figyelt kérdés
Állandóan megbosszulja, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. Le lehet építeni teljesen egy ilyen emberrel a kapcsolatot?
2017. márc. 26. 23:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Bevoltál/vagy oda jelentve?
2017. márc. 27. 13:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, sot, mar itteni allampolgar is voltam akkor, amikor megkerestek. De jogom van visszautasitani, hogy kapcsolatot vegyen fel barki is velem, akit en nem akarok. Az, hogy be vagyok jelentve, az nem azt jelenti, hogy a cimemet barki megkaphatja (ez nem Magyarorszag, hogy megoldjuk okosba es Jucika az irodabol titkon elarulja :)
2017. márc. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A, értem.
2017. márc. 28. 11:59
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet, mert apa megállás nélkül terrorizál. Túl sokáig hittem abban, hogy majd megváltozik, jobb lesz stb. Le kell építeni az ilyen kapcsolatot. Nekem egy kapcsolatom ráment arra, hogy megállás nélkül sírtam apám hisztije miatt. Egy idő után olyan volt, mintha nem ketten, hanem hárman lennénk a kapcsolatban, mert apám nem hagyott békén.
2017. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!