Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyi korkülönbség elfogadható...

Ennyi korkülönbség elfogadható a lányod és a barátja között?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy lányod aki 18 éves lesz nyáron és szerelmes egy fiúba aki szintén nyáron született és 21-dik életévét fogja betölteni.Elleneznéd a kapcsolatot vagy nem lenne kivetni valód ellene mert már elég nagyok ehhez?
2017. márc. 28. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
legalább 35-re számítottam, nem 20-21-re
2017. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi kivetnivaló és különös nincs. Szüleim pont ennyi idősen ismerkedtek meg, veled egy idősen nekem is 3 évvel idősebb barátom volt. Voltak nagyobb korkülönbségek is, egy rossz szót nem szóltak a szüleim rájuk.

A főkérdés alapján nagyobb kor és életszakaszi különbségre számítottam.

2017. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Három év... teljesen rendben van.


Én 27 vagyok a párom 33.

2017. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elfogadható teljesen.
2017. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem szólnék bele.Nem annyira kicsi már,hogy megmondjam mit tegyen és mit nem.

Másrészt szerintem tök rendben van ez a korkülönbség. Nem egy 50-60 éves pasiról van szó,hogy tényleg aggodalomra adjon okot. De akkor sem szólnék bele,igyekeznék tsizteletben tartani a döntését.

2017. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen rendben van. Ha a lányom 18 évesen összejön akár 25 éves fiatalemberrel az sem zavarna, persze attól függ milyen az illető, mert ha normális, akkor nincs ellene kifogásom. De ha a lányom még csak 15 talán 16 éves lenne, akkor eléggé húznám a számat a korkülönbség miatt.
2017. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

Fú, mekkora oltást fogok kapni ezért, még szerencse, hogy anonim a fórum :D

Csak egy példa, ami új megvilágításba helyezi a "ha nagy a korkülönbség, akkor ott majd a lánynak összetörik a szíve" sztereotípiákat.


29 éves vagyok, tavaly nyáron jöttem össze egy akkor 16 éves lánnyal. Pár hónapot voltunk együtt, boldog voltam vele nagyon, és az én szívem tört össze, amikor szakított velem.

A nővére általános iskolás korunk óta az egyik legjobb barátom annak ellenére, hogy volt olyan periódus ebben a barátságban, hogy évekig nem is szóltunk egymáshoz. Nem harag miatt, csak úgy alakult. Rajta keresztül tehát nagyjából ismert a család. Így nem volt semmi kifogásuk ellenem. Nem úgy, mint a hugi adddigi barátai ellen, akik bár kortársai voltak, de nagyon-nagyon az őszintje alatt voltak mindig mind jellemben, mind intelligenciában.


Javaslom, hogy magát az EMBERT kell megismerni és viselkedése, tulajdonságai, érdemei és hiányosságai tükrében elfogadni vagy éppen nem elfogadni. Persze nem szívesen látod a 17-18 éves lányodat mondjuk egy 50 éves ember mellett. De ha hagyod, akkor szépen lecseng majd az egész dolog. Nem a lányod pazarolja az idejét 18 évesen, hanem a pasas :D


Szóval a kérdésre a válasz: ha jól bánik a lányoddal a srác, akkor miért lenne baj, ha akár 10 évvel idősebb nála??

2017. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-nak osztom a véleményét :-)
2017. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!