Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem senki sem szeret...

Úgy érzem senki sem szeret ebben a családban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy pici gyermek a családban.. Nem édes tesó, hanem nővérem gyereke. 3 éves szóval még pici.. Állandóan azt hajtogatják hogy mennyire imádják, mennyire gyönyörű, ő a legszebb a világon, meg ehhez hasonlók.. Én bezzeg egy jó szót sem kapok, hogy mennyire ügyes vagy hogy ilyen jó jegyeid vannak, hogy mennyire ügyes vagy hogy lassan 7 éve egyedül tanulsz, senki nem segít neked.... Ha én mondom anyámnak valamit, általában leszarja. Mindig mondtam neki, hogy mennyire csámpás vagyok, vigyen el ortopédiára, mert nagyok ciki így menni a városon, hogy a lábam befelé van..... Bezzeg az ő lábát egyből észrevetté maguktól, egyből: "jajj elkell vinni gyorsan az ortop.-ra.." Persze, kicsi, rajta van a figyelem..de komolyan, most is haza jöttem, a mamám itt volt, nekem nem is köszönt, de a dédunokájának egyből köszönt szia babám hol voltál... Nagyon elegem van, lassan 3 napja sírva alszom el, hogy engem senki sem tud szeretni , én vsgyok a család szégyenfoltja.. Szerintetek mit tegyek? Cirkáznak a gondolataim... Sokszor öngyilkosságon gondolkozom, hátha megszabadulnak tőlem... Soha nem foglalkoztak velem, esetleg kicsikoromba, de már nem... Pedig rám férne...
2017. márc. 29. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek! Legalább az én kedvemért, ne legyél öngyilkos. Próbálj meg te is kedvelni kicsit. A nővéreddel, anyukáddal, családtagjaiddal csinálj közös programokat, lepd meg őket kicsi ajándékokkal. Akár kelj fel korábban, csinálj nekik reggelit, takaríts néha. De a legfontosabb! Beszélgess velük. Mondd meg, hogy nem érzed teljesen jól magad, biztosan megfognak érteni. Ha nem, írj privátban. :)
2017. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg te is kedvelni a kicsit*
2017. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, 16.
2017. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
16 eves letedre feltekeny vagy egy 3 evesre? Na ne..
2017. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
A tizenhat éveseknek is fájhat ám ha durván semmibe veszik őket....
2017. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehetek én 50 éves is, akkor is szeretethiányos lennék. Egyátalán nem vagyok rá féltékeny,csak néha nekem is jól esne egy két kedves szó.. Ne szólj hozzá kérlek ha te még nem estél át ilyenen, és csak ítélkezni tudsz...
2017. márc. 30. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezen mentem át.Mikor nővérem szült talán 14 lehettem.Borzalmas volt,de még a terhesség alatt is, mindenki csak vele foglalkozott.Meg mindig itt laknak,de már megbekeltem vele.Majd elmúlik ha elköltöznek.M
2017. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomorú nagyon, átérzem a helyzeted, ismerős a szitu! Kitartást! Lehet, hogy felnőve majd az a baba fog velük pont úgy bánni, ahogy most ők bánnak veled. Tudod, a karma...
2017. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!