Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy rejtsem el a sebeim...

Hogy rejtsem el a sebeim anyaek elol?

Figyelt kérdés
rendszeresen vagdosom magamon direkt a combomon hogy ne lassak meg... egyszer bevallottam nekik hogy csinalom aztan megigertettek velem hogy soha tobbet. aztan persze csinaltam azota sokszor...tenyleg abba akarom hagyni es buntudatom van mert hazudok nekik de nem megy. a meleg miatt a combomon nem folytathatom lassan mas helyet kell keresnem a testemen ahol csinalom..de mar tele van sebekkel mit csinaljak hogy ne jojjenek ra? nagyon felek hogy csalodnak bennem vagy valami nagyobb baj lesz..

2017. márc. 30. 17:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Azt meg tudnád magyarázni, hogy ez mire jó?
2017. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Ne azon töprengj, hogy melyik testrészedet fogod vagdosni, hanem azon, hogy sürgősen pszichológus segitségét kellene kérned. Mond meg inkább Anyudnak az őszintét. Hiszem azt, hogy segiteni fog. Ez nagyon nem normális. Mi van a mai fiatalokkal?
2017. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
az a durva hogy iden 19 leszek szoval ez mar lassan nem is ilyen "tinihobort a hormonok miatt"...14-15 evesen akartam kb eloszor csinalni de 18 evesem csinaltam eloszor. vagyis kb masfel honapja... nem tudok vele leallni az okot ide nyilvanosan nem irom ki mert nem olyan, meg nevtelenul se :/ ha valakit erdekel irhat privatban
2017. márc. 30. 17:58
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem ésszerűbb lenne megoldást keresni a problémára, feloldani a gátlásokat vagy stresszgeneráló dolgokat, mint tovább élni velük és ártani magadnak?


Már az csalódást keltő hogy nem kérsz segítséget és magadban szenvedsz, arra utal hogy nincs meg köztetek az a bizalmi viszony amiben te segítséget mersz kérni és ők ezt megadhatnák.

2017. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
Akkor irj privit légyszives.
2017. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
81%
Tipikus kisebbségi komplexus vegyitve önbizalomhiánnyal. Nem figyelnek rám nem szeretnek jó akkor vagdosom magam hátha akkor valaki megszán. Állj le ezzel és nem rosszindulatból mondom semmi jo nincs ebben megmaradnak a hegek és nagyon báni fogod idősebb fejjel. Keres fel egy pszichológust ne a privát üzkbe várj mwgváltást. Ez pszichés nem testi gond h jah elzakarom elmúlik és majd keresek másik helyet..
2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Ne rejtsd el. Szólj nekik, hogy segítségre van szükséged.
2017. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fa szra jó ez a vagdosás? Valaki magyarázza már el nekem.
2017. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
9es: Figyelemfelhívás. Egyes körökben pedig menő.
2017. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

19 éves vagy? Ez számomra elég hihetetlen, már csak az írásod alapján is, másfelől 19 évesen már több eszed is lehetne, mint vagdosással "megoldani" a problémákat.

Ha viszont tényleg ennyi idős vagy, akkor nem ártana pszichológus segítségét igénybe venni, mert ahogy te is írtad, ez már nem a tinihóbort kategória..

2017. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!