Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy rejtsem el a sebeim...

Hogy rejtsem el a sebeim anyaek elol?

Figyelt kérdés
rendszeresen vagdosom magamon direkt a combomon hogy ne lassak meg... egyszer bevallottam nekik hogy csinalom aztan megigertettek velem hogy soha tobbet. aztan persze csinaltam azota sokszor...tenyleg abba akarom hagyni es buntudatom van mert hazudok nekik de nem megy. a meleg miatt a combomon nem folytathatom lassan mas helyet kell keresnem a testemen ahol csinalom..de mar tele van sebekkel mit csinaljak hogy ne jojjenek ra? nagyon felek hogy csalodnak bennem vagy valami nagyobb baj lesz..

2017. márc. 30. 17:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fejezd be a vagdosást! Mi ez a mai világ már az én anyámat! Mostmár ez is olyan mint a cigi vagy mi a kecske? Mire jó az, hogy sebeket ejtesz magadon??? És akkor rátérek a válaszra: Mutatsd meg nekik, és mondd el mi a baj! Ők az egyetlenek akikben a legjobban bízhatsz.
2017. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Abban én is egyetértek, hogy vagy szólj a szüleidnek, vagy felnőtt fejjel (ha mondhatom ezt) soha többet ne csináld!!! Az is megoldás, ha keresel egy pszichológust a neten, sokat segíthet. Meg persze az is megoldás, hogy magadban feldolgozod és megoldod a problémát...Sajnos ez a felnőtt séf velejárója, hogy magadnak kell megoldanod a problémáikat, ha megkérdezed a szüleidet, hogy ők ezt, hogy csinálják, biztos nem az lesz a válasz, hogy eret vágok...Hidd el én ezt nem bántásnak veszem, de vedd észre, hogy tényleg lassan felnőssz, de a gondolkodásod és a videlkedésed egyáltalán nem ezt sugallja... Szóval vagy szólj a szüleidnek, ha meg valamilyen okból kifolyólag nem akarsz vagy nem mersz, akkor keress egy netes pszichológust vagy magadban rendezd le, ez a nehezebb. És örülnék, ha megírnád, hogy mire döntöttél.:)
2017. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
És bocsánat a kicsit összeszedetlen és sok íráshibás írásomért, remélem azért érthető :)
2017. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!