Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Egyedül akarok...

Mit csináljak? Egyedül akarok lenni.

Figyelt kérdés
Sajnos nem kötődöm a szüleimhez. Nem veszekszünk, szóval nem mondhatom, hogy rossz a kapcsolatunk, egyszerűen olyan semmilyen. Nincsenek közös témáink, nem beszélgetünk, olyan, mintha teljesen idegenek lennének. Nem érzem azt, hogy szeretném őket. Emiatt nem őket hibáztatom, tudom, hogy bennem van a hiba, nem is érdekelne igazán, de annyira idegesítenek. Ahogy hazaérek a suliból, semmi másra nem vágyom, csak, hogy egyedül lehessek, ehelyett egész késő estig hallgatom, ahogy veszekednek/"beszélgenek". Emellett persze ordít a tv is... kikészülök tőlük. Minden energiámat leszívják, képtelen vagyok rendesen figyelni, mikor otthon nekiállnék tanulni, vagy olvasni. Van külön szobám, de minden behallatszik. Annyira utálom. Egyedül akarok lenni.

2017. ápr. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Füldugó? Fülhallgató?
2017. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Próbálj velük beszélbi arról hogy túl hangossak és ez neked nem jó
2017. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Valamennyire azért te is foglalkozhatnál felük, ha csak kicsit is, pl. elmondod mi volt aznap meg ilyen alapdolgok.


A zaj ellen tényleg a legjobb a füldugó, vagy olyan fejhallgató, ami betakarja a füledet, esetleg zajszűrős fejhallgató. Ezek ilyen sorrendben egyre drágábbak is.

2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Költözz el. Komolyan, neken csak az segített. Szeretem apát meg az öcséimet de hosszan egy háztartásban nem birok velükk lenni.

Én csendre, könyvre vágyok a napi melo után, nem kiabálásra, meg harsány beszédre - ök viszont eléggé temperamentumosan és nyiltak, ami nem baj. :)


A szüleid is ilyenek, és nem várhatod, hogy csak azért, mert te nem szereted a zajt, éljenk szellem-mód.

2017. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem írtad, hogy milyen idős vagy, és azt sem, hogy anyagilag független vagy-e.

Szóval lehet, hogy az a helyzet, hogy a szüleidnek még el kell tartani téged, csak azt lábujjhegyen és csendben tegyék?

2017. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem tetszik költözz el.
2017. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iskola után keres valami munkát. Ahol nincs sok ember. Probléma megoldva és még kevés pénzed is lesz.
2017. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!