Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan szidtak...

Szerintetek jogosan szidtak le ezért a szüleim? 18/L

Figyelt kérdés
tegnap voltam egy buliban, pénzért vállaltam egy jegyszedői munkát. nem mondtam a szüleimnek, hogy dolgozni fogok, csak azt hogy hova megyek. aztán kiderült( az most lényegtelen hogy hogyan) hogy én ott pénzért dolgoztam. és teljesen kiakadtak, hogy mit képzelek én,hogy ilyen alkalmi munkákat vállalok, ennyi erővel ott is hagyhatnám az egyetemet, ők nem így neveltek stb..
2017. ápr. 8. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem úgy neveltek, hogy dolgozz? Hát elég érdekes.
2017. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem normálisak
2017. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék bolondok. :D Nem hogy örülnének, hogy leleményes vagy, és keresel egy kis pénzt szabadidődben. Nem lehet, hogy azzal volt bajuk, hogy nem mondtad nekik, hogy dolgozni fogsz? Bár a leírásból nem ez jön le.
2017. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy kicsit gyanús a sztori...
2017. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy jegyszedoi munka volt?
2017. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

kit érdekel. 18 elmúltál.. nagy korú vagy, felelősség a tied akkor is ha nem kívánt terhes leszel, akkor is ha a testedet árulod, és minden más törvénytelen helyzetben is.


Legközelebb húzd le őket.. aztán ha kérdik, hogy miért? akkor mondd el nekik, hogy elmennél melózni, de múltkor is lecsesztek érte.

2017. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint ha lerészegedni mész már sokkal jobb. Így is ott voltál csak keverted a kellemest a hasznossal. De tényleg gyanús a sztori.
2017. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
A szüleidnek nincs igaza. Minél több helyen próbálod ki magad (akár egy sima jegyszedőként IS!), annál több dologhoz fogsz érteni! Nem tudhatják a szüleid, mikor üt be a krach és akkor ott leszel te, aki segíteni tudsz majd!
2017. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Nekem is gyanús, hogy biztos tényleg ez volt a munka?

Miért nem lehetett előre mondani nekik,hogy nem bulizni mész hanem dolgozni?

Mondjuk ha így reagáltak,akkor meg is értem,hogy nem mondtad.

De szerintem semmi rossz nincs benne, hogy dolgozni akarsz.

2017. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Idióták.

Az egyetemi évek alatt is jó,

ha szerzel egy pici munkatapasztalatot.

Nem tapasztalatlanul mész ki az életbe


21/L

2017. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!