Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem érzem jól magam, mit...

Nem érzem jól magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, májusban töltöm a 18at. Apa elköltözött 1 éve, barátnője van. Én anyával maradtam. Anyának is 1 éve van egy barátja aki velünk lakik. Valamint nekem van egy fél éves komoly kapcsolatom. Anya és apa nem tartják a kapcsolatot haragban váltak el de én tartom a kapcsolatot apával. Anya barátja nagyon játszani akarja az apa szerepet, teljesen irányítani akar. Neki nincs gyere. És amióta anya vele van ő is kicserélődött. Sokszor úgy érzem zavarom őket itthon. Ha elkezdek mesélni valamit nem hallgatnak meg. Ha vásárolni mennek rám soha nem gondolnak. Viccből r*b*ncnak neveznek amit én viccből sem birok mert melyik anya mondana ilyet a lányának? Es a barátomra egyikőjük sem kíváncsi. Nem adják meg neki az alkalat hogy megismerkedjenek vele. Anya barátja nem engedi meg hogy bejöjjön még a lakásba se, nem köszön neki nem néz rá. A barátom idén lesz 20 éves, rendes családi háttérrel, autóval, házzal. Tudomást sem vesznek róla de viszont engem alig akarnak elengedni hétvégente mikor kettesben tudnánk lenni. Hazarendelnek reggel 7re a semmiért. Ugráltatnak, ha egyszer nem mosogatok el velem veszekednek, flegmáznak velem. Nem tudok már itthon maradni egyszerűen. Mit csináljak?

2017. ápr. 9. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem költözöl apukádhoz?
2017. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hülyeség lenne ha összeköltöznèk a barátommal?
2017. ápr. 9. 20:45
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el,mivel a barátodról annyit írtál le hogy 20éves rendes családi háttare,kocsija meg háza az van eszerint te is ezen agyalsz.R.bancnak neveznek?Hagyd ott őket ahogy tudod.Amit meg muterod hapsija csinál az nagyon tírpák.
2017. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hülyeség 17 évesen összeköltözni bármilyen kapcsolatban is vagy. Költözz apukádhoz és járjatok a barátoddal továbbra is, aztán pár év múlva ráérek majd az összeköltözéssel.
2017. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem nagy probléma az hogy még csak májusba töltöm a 18at?
2017. ápr. 9. 20:49
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Szóval a barátodnak komoly munkája, saját autója és saját háza van? Vagy pedig a szülei jelentik a jó hátteret? Mert ha hozzá költözöl, akkor neki kell majd eltartani téged, mivel te nem dolgozol.
2017. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
64%
Ha tényleg komoly kapcsolat akkor költözz a barátodhoz meg persze ha tudsz. Ha nem tudsz akkor az apukádhoz költözz.
2017. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát az hogy r*b*ncnak hívnak egyáltalán nem normális és viccből senki se hív így másokat ez beteges teljesen a kontrolljuk alatt akarnak tartani azalapján amit leírtál. Költözz el sürgősen!
2017. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Én a helyedben először megpróbálnák beszélni anyukádékkal arról, hogy ez neked így nem jó, és ha nem tartják tiszteletben a kéréseidet, az apukáddal szeretnél inkább élni. Ha nem érdekli anyukádékat, akkor ameddig be nem töltöd a 18at apukádhoz költözhetnél apukádhoz, utána pedig rögtön a barátodhoz. Nem normális amit anyukádék csinálnak. Ha semmi sem változik, mindenképp költözz el valakihez.
2017. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
#2: Hülyeség. Mit gondolsz,örökre együtt maradsz valakivel 17 évesen? Ha elköltöznél és szakítanátok,én anyud helyében nem engednélek vissza.
2017. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!