Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem érzem jól magam, mit...

Nem érzem jól magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, májusban töltöm a 18at. Apa elköltözött 1 éve, barátnője van. Én anyával maradtam. Anyának is 1 éve van egy barátja aki velünk lakik. Valamint nekem van egy fél éves komoly kapcsolatom. Anya és apa nem tartják a kapcsolatot haragban váltak el de én tartom a kapcsolatot apával. Anya barátja nagyon játszani akarja az apa szerepet, teljesen irányítani akar. Neki nincs gyere. És amióta anya vele van ő is kicserélődött. Sokszor úgy érzem zavarom őket itthon. Ha elkezdek mesélni valamit nem hallgatnak meg. Ha vásárolni mennek rám soha nem gondolnak. Viccből r*b*ncnak neveznek amit én viccből sem birok mert melyik anya mondana ilyet a lányának? Es a barátomra egyikőjük sem kíváncsi. Nem adják meg neki az alkalat hogy megismerkedjenek vele. Anya barátja nem engedi meg hogy bejöjjön még a lakásba se, nem köszön neki nem néz rá. A barátom idén lesz 20 éves, rendes családi háttérrel, autóval, házzal. Tudomást sem vesznek róla de viszont engem alig akarnak elengedni hétvégente mikor kettesben tudnánk lenni. Hazarendelnek reggel 7re a semmiért. Ugráltatnak, ha egyszer nem mosogatok el velem veszekednek, flegmáznak velem. Nem tudok már itthon maradni egyszerűen. Mit csináljak?

2017. ápr. 9. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kedved 10-es az ilyen köcsög gondolkozás miatt kattan be sok fiatal,hasonló szituációban voltam annyi eltéréssel hogy én magam tartottam de tudtam ha pl megbetegszek és táppénz miatt kirúgnak akkor senki nem segít.Tudom ez az élet de küzdöttem volna akkor is ha tudom h elköltözés után segítőkészek a szüleim,az is tud erőt adni,talán még többet mint ha túlélésért küzdesz.De te csak légy ilyen,öregkorodban majd meghálálják neked.
2017. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, költözz nyugodtan a barátodhoz, május az 1 hónap, addig még egy nyamvadt idézésig se jut el az ügy a gyámhatóságon, ha az anyukád bemenne eszet játszani. Apukáddal meg beszéld meg, hogy ebben a hónapban elvileg nála vagy... azt ennyi.
2017. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Továbbra sem értem, hogy miért nem apádhoz költözöl?
2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra sem értem, hogy miért kellene az apjához inkább (alárendelt, nem szimmetrikus kapcsolat), amikor költözhet a szerelméhez is. (mellérendelt, szimmetrikus kapcsolat).
2017. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert 17 évesen nem kéne összeköltözni senkivel, főleg, hogy se munkahelye, se pénze nincsen. Egy fél éves kapcsolatban van, kamaszként. Egyáltalán nem normális, hogy egy kvázi idegen család tartsa el.
2017. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, tudod tök jó, hogy amikor az én párom költözött össze velem szintén 18 évesen, szintén munkahely és pénz nélkül, 1 éves kapcsolatban, akkor nem volt ott egyetlen okoskodó se a "normáival"...

Aztán pár hónap múlva lett munkahelye, és ezzel pénze is... ugye a dolog így működik...

2017. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Milyen szerelméhez költözzön? 😁 Egy majdnem gyerek fél éves !!!!kapcsolatáról van szó. Ne nevettessétek már ki magatokat.
2017. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
#17, ha a Kérdező is azt szeretné, a barátja is, neked miért fáj???
2017. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lenne mellérendelt viszony, ha nincs semmi bevétele és a fiújának vagy annak a családjának kell eltartania?

Én is azt javasolnám, hogy költözz apukádhoz, végezd el a sulit, utána keress állást... aztán utána jöhet az összeköltözés.

2017. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%

"Hogy lenne mellérendelt viszony, ha nincs semmi bevétele és a fiújának vagy annak a családjának kell eltartania?"

Attól még az bőven mellérendelt viszony, ez nem a tetves pénzen múlik... a párom is tartott már el engem, én is a páromat, ettől még nem lettünk egymás főnökei, szimpla lényegtelen momentum. Az ember párja sohasem fog azzal jönni, hogy "amíg az én kenyeremet eszed"... tudod? És főleg nem akarja se nevelni, se korlátozni...

2017. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!