Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is jogos a felhábo...

Szerintetek is jogos a felháborodásom amiatt, hogy édesapám nem tud parancsolni a gázainak? (Alpáribban: folyton fingik és büfög. )

Figyelt kérdés

Most lett egy komolyabb kapcsolatom, hazahoztam a barátnőmet és előtte sem zavartatta magát, csak nyugisan eregette a galambokat, nekem pedig égett a pofámról a bőr.


Ráadásul az a kínos, hogy konkrétan fopyton hangos, rotyogós sorozatokat tól ki, nincs óra, hogy legalább egy nagy puki ne legyen.


Viszont ha más csinálja ki van akadva.


Most, hogy így beégetett a barátnőm előtt kicsit kioktattam, de neki allt feljebb, azzal jött, hogy a házába akkor fingik amikor akar, ha nem tetszik költözzek el.


Szerintetek, hogy lehetne ezr megoldani?


2017. ápr. 10. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
hatalmas a Faterod:D:D nagyon jot rohogtem:D:D Am semmit nem tudsz csinalni, mert az o háza.
2017. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Fujj tesom keresztapja ilyen, de mar hogy felnottunk, nem keressuk tarsasagat, mert gyomorforgato az ilyen es megalazo.
2017. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Nagynéném is ugyanez, és ő kb. telibeszarja, hogy az ember eszik épp, vagy bármi, egyszerűen nem tudok vele egy helyiségben maradni, mert undorító, amit csinál.


Én elköltöztem, fingadozzon egyedül, nem érdekel - mellesleg nem csoda, hogy a férje elhagyta.

2017. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Költözz el a francba, ki a fene akar egy fedél alatt élni egy ekkora ősdisznóval. S ahogy látom, az öcséd az utánpótlás, szóval már malac is van a háznál. Hagyd el azt az ólat.
2017. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
2017. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Apád sajnos egy kulturálatlan sutyerák. Aki pedig az, azon semmi tisztelnivaló nincs, így fölöslegesen akad ki bármin is. Olyan alacsonyra tette a szintet, hogy ott már csak befogni van joga a száját.
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
A büdös parasztja!
2017. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!