Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tisztázzam anyukámmal?

Hogy tisztázzam anyukámmal?

Figyelt kérdés

Van egy dolog, ami engem már körülbelül fél éve nagyon bánt. Amikor eszembe jut, egyre többször, mindig sírok és rossz kedvem lesz. Nem akarom, hogy ez a dolog beteljesüljön, mert ha beteljesül az egész jövőm tönkremegy, mert nekem totálisan más elképzeléseim vannak.

Anya is erősen benne van, szinte tőle függ majd, hogy a későbbiekben eg beteljesül-e vagy sem. Tudom, nagyon hiányos amiről beszélek, de túl személyes lenne és nem szeretném az egész világ számára kirakni.

Már többször is beszéltem erről anyának, részben tudja mit érzek, de szerinte jobb lenne csak nekem, pedig BIZTOS hogy nem, mert én nagyon jól ismerem magam, ez már többször bebizonyosodott. És ez tényleg majdnem az egész életemet képes lenne elrontani. És szerintem pont kamaszkorban meg fiatal felnőtt korban nem kéne ezt tenni, legrosszabb időpont lenne. Azt is simán el tudom képzelni hogy ha ez hosszútávon így megy vagy beteljesedik, depressziós leszek.

Hogy beszéljem meg úgy anyával, hogy mindent megértsen és figyelembe vegyen és higgyen nekem?


2017. ápr. 12. 16:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg komoly dolog és hatással van a jövőmre, az önbizalmamra, a kedvemre, a kapcsolataimra, a tanulmányaimra, mindenre
2017. ápr. 12. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség gyerek vállalás rák vagy miről írsz ? Így nehéz segíteni
2017. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krisz996 ***** válasza:
92%
Itt teljesen névtelenül irsz szoval bármit irhatsz senki nemtudja kivagy
2017. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha leszel szives megirni miröl van szo segítünk, addig nem.
2017. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem terhesség, mert mint mondtam, már beszéltem anyával róla, ha gyerekről lenne szó, az nem ilyen lenne.

Tudom hogy nehéz és bocsánat és igen, névtelen, de valaki a sztori alapján ráismerhet ha véletlenül az ismerősöm, úghogy csak annyit mondanék hogy könnyítsek, hogy költözésről van szó. Tök máshova mint ahol most lakunk. Másik ország, nulla nyelvtudás részemről, teljesen más iskola, vadidegen emberek, idegen kultúra

2017. ápr. 12. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Vagyis idegen országba akar anyud új életet kezdeni, de te nem akarod?

Hidd el, először rossz, de mire idősebb leszel, rájössz hogy csak jót akar, és jót tesz egy kis világlátás. Egy idegen nyelvet minimum beszélsz, így ha elsőre nem is az anyanyelvükön, de tudsz majd velük beszélni.

Viszont így tényleg nem tudunk sokat segíteni.

2017. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, lehet ez monst rossznak tűnik, de... ÖRÜLJ , ami ebben az országban történik most az borzalmas.. hidd el én is örülnék ha elmehetnék innen.

Használd ki a lehetőséget!

2017. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
92%
Nekem régebben a szüleim felajánlottak egy hasonló lehetőséget, de persze én is így álltam hozzá. Tiltakoztam, maradni szerettem volna az akkor megszokott közegben a barátaimmal. Én se beszéltem volna a nyelvet, se ismerőseink, se rokonaink nem éltek azon a tájon ahová kerültem volna. Főként ez miatt is tiltakoztam olyan hevesen ellene, és ezért is hiúsult meg a terv. És akkor én ezt így jónak is láttam. Viszont most, 10 év távlatából visszatekintve, a döntésemet a világ egyik legnagyobb butaságának érzem. Most mit meg nem adnék egy ilyen lehetőségért! Igen akkoriban én sem tudtam elképzelni hogy itt hagyjak csapot, papot, de jelenleg bármikor belemennék. Én a helyedben vennék egy nagy levegőt és azt mondanám: -Igen. Attól függetlenül hogy elköltözök az itthon lévő világ nem fog megszűnni. Hazalátogathattok, a mai világban könnyedén tarthatjátok a kapcsolatot bárkivel.
2017. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!