Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ekkora szégyen, hogy...

Tényleg ekkora szégyen, hogy nem lett meg a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Szóbeli sikerült írásbeli nem, így nem kapok diplomát.végzős egyetemista vagyok, szakdolgozatott leadtam már. Most a szüleim mondták diplomaosztómra nem jönnek el. Nem szégyenkeznek miattam.
2017. ápr. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
31%
Hat egy kicsit ciki azert.
2017. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
25%
Szégyen bizony. Értelmiségitől jogosan várnak el legalább egy nyelvizsgát. Vegyük például az angolt. Általánosban 4 évig tanulod, gimiben szintén 4, majd egyetemen legalább 3 év. De ha csak 3 éved lenne rá, akkoris szomorú, hogy egy középfokú nem megy.
2017. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem tragédia. Majd legközelebb sikerül. Úgyis az számít, hogy beszélni tudj az adott nyelven. Egy dologban hibáztál, nem kellett volna az utolsó percre hagynod.

A szégyen inkább az, amit a szüleid csinálnak. Az egyetemet elvégezted. Hogy a papírt egy hónappal később kapod meg, hát istenem...

2017. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
81%

Ne hallgass erre a két okos emberre, valószínűleg alapszinten makognak idegen nyelven és profiknak érzik magukat. Aki már volt nyelvvizsgázni, tudhatja, hogy olykor a szerencsén múlik, valakik kapnak nagyon könnyű témát, mások nagyon nehezet. Az meg, hogy általánosban meg középiskolában 4 évig tanítanak, semmit sem jelent. Egyetemen pedig nincs 3 év nyelvtanítás, vagy ha van, az is elég döcögős, de hát aki max. wc-re ment be egy felsőoktatási intézménybe, az ugyebár ezt nem tudhatja. ;)


Te csak azzal törődj, hogy a következőre gyakorolj még többet, és ne vegye el az önbizalmad senki. Sok sikert!

2017. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Nem szégyen. Akkor lesz a szégyen, ha utána se csinálod meg és azért bukod el a diplomádat. Úgyhogy húzzál bele amíg nem késő.
2017. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
77%
Azt azért tegyük hozzá, hogy a diplomaosztódra nem csak a szüleid nem mennek el, hanem Te sem, ugyanis ha nincs nyelvvizsgád nem kapsz diplomát így a diplomaosztón sem vehetsz részt.
2017. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
54% lett lehet következőn meglesz de az májusban lesz, így kicsúsztam.legrosszabb az egészben, azt akarják én se menjek el. :(
2017. ápr. 14. 09:08
 8/59 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy van diplomaosztó csak egy igazolást adnak a diplomáról.
2017. ápr. 14. 09:09
 9/59 anonim ***** válasza:
26%
Elég gáz
2017. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is elég gáz...
2017. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!