Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves gyereketeknek "barátság extrákkal" kapcsolata lenne az egyik évfolyamtársával?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
36%
Valszeg öngyilkos lennék. Egyértelmű, hogy rosszul neveltem.
2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nagyon kiborulnék. Viszont nem tudnék semmit tenni ellene. A legfontosabb, hogy védekezzenek. Biztos újra felhoznám a felvilágosítás témát (mert addigra ezt már megbeszéltük, nem sík hülyén megy neki a dolgoknak) és folyamatosan a védekezésről beszélnék. Egyszer. Többet biztos nem hoznám fel..
2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
45%

Sajnálnám,hogy egy hülye kis pi.csát neveltem vagy pedig egy olyan fiút,akit ilyen fiatalon a kis pötse irányít.

A tiltás nem megoldás.

Az viszont igen,hogyha van rá mód, fuvarozzuk iskolába,onnan meg haza. Barátok meg házhoz jönnek. Így mikor tud találkozni a bszópajtival? Semmikor.

2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
32%
Felpofoznám úgy hogy leszakadna a szemöldöke de a csávót vagy csávókat akikkel történik a barátság extrákkal kapcsolat azt se hagynám egy párdarab pofon nélkül az illetőt vagy illetőket
2017. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Hetero kapcsolat, természetesen megfelelően védekeznek. A fiú benne lenne egy rendes párkapcsolatban, a lány viszont valamiért nem... egyébként nem csak "baszásból" áll a kapcsolatuk, rengeteget beszélgetnek, eljárnak együtt ide-oda, de "hivatalosan" nincsenek együtt. A lány miatt.
2017. ápr. 14. 21:44
 16/61 anonim ***** válasza:
56%
#15: Undorító,hogy egy 15 éves kislánynak a szex kell,mert "érett" hozzá,de a kapcsolat már luxus.
2017. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
33%
Undorito az oreganyad terdkalacsa. Miert jobb ha hivatalos kapcsolatban szexel a kiscsaj, te erkölcscsösz? Szive joga eldonteni, hogy mit akar. Nem mindenki legozik meg barbizik 18 eves koraig.
2017. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
84%

13@:

Anno engem hoztak-vittek iskolába-ból, baráti köröm nem alakult ki, rögtön haza kellett menni.

Aztán szépen elmúlt az igényem a baráti társaságra is, most meg kint élek egy tanyán egyedül (mert ugye fiatal korban micsoda meggondolatlanság meg hujjdesátántól való a szexuális élet élése).

Nehogy már bűntudatot ültess el abban a szerencsétlen gyerekben emiatt. Kicsit fiatalok, igen, de örökre megnyomoríthatod azzal, ha úgy állítod be a szexet, mintha valami aljas-önző dolog lenne. Nekem évekbe tellett, hogy feldolgozzam azt a hozzáállást, és baromira nem tett jót a szexuális életemnek sem.


lassan 35 évesen, feleség és gyerek nélkül


ui.: persze, azért nem kell 15 évesen anyának-apának sem lenni...

2017. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
24%
felnégyelném
2017. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
61%
A 15 éves ne kufircoljon sehova sem se fiú se lány
2017. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!