Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves gyereketeknek "barátság extrákkal" kapcsolata lenne az egyik évfolyamtársával?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
74%
A 28-as nem lesz rosszabb ember attól amit leírt.
2017. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
19%
Azt szólnám, hogy 15 évig rohadtul nem tudtam megtanítani arra, hogy azzal dugjon, akit szeret...
2017. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
42%
#32: Leírta a kérdező világosan, hogy a fiú szereti a lányt, és benne lenne egy párkapcsolatban, és nem csak dugásból áll a dolog, csak a lány valamiért nem akarja felvállalni a kapcsolatot. Ettől még szerethetik egymást, nem tudhatod mi van a háttérben, pl. a lánynak megtiltották a szülei hogy barátja legyen, vagy ilyesmi.
2017. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
48%

30. Az én megítélésemben ez nem egyenlő a züllöttséggel :D

Az züllöttség, hogy bulizni jártunk, meg volt egy pasi aki bevezett a szexuális életbe? :D

Szerintem ez nem züllöttség.

Sajna nem keresek 1 milliót sem :(

2017. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
34%
#33: Ha titokban lehet szexelni, akkor járni is. Erről ennyit. Nyilván más lehet a háttérben.
2017. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
14%
Sokan csinálják ezt. A lány valószínűleg a csalódástól fél.
2017. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
59%
15 évesen még a a szexhez is éretlen, én biztos kiakadnék, ha megtudnám ezt róla, hiszen nem így neveltem. Ráadásul ha már 15 évesen így éli ki magát, soha nem lesz rendes párkapcsolata, a kutyának sem fog kelleni. Én nagyon szomorú lennék. :(
2017. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 15 évesen nem kellene még szexuális életet élni, én irtó szomorú lennék, ha gyerekeim annyi idősen majd ezzel 'jönnének' v. mástól tudnám meg...

Testileg - lelkileg még nem elég érett, hamarabb kiég, 'elhasználódik'. Elveszíti a szexualitás/ szerelem a varázsát, felnőtt korára (25) már elmúlik a vágyakozás, a kíváncsiság, mert akkorra már 10 éve gyakorolja a műfajt.

Óvva inteném, ha nem is tudnám megakadályozni/- tiltani.


Elbeszélgetnék velük, mivel kíváncsi lennék az 'álláspontjukra' (jobb esetben éreznek valamit egymás iránt) nem csak a hormonok 'dübörögnek' vagy azért, h. kipipálhassák, ill. a haverok 'megörvendeztetésére', brahiból csinálják, mert már mindenki más is megtette...


Nem négyelném fel őket, ill. nem kapnám le őket a 10 körmükről. Elbeszélgetés, felvilágosítás (érzelmi is) a minimum. Jó ha lejön nekik, hogy féltésből, szeretetből jön az aggodalom/ ellenérzés, mert hosszú távon (!) szeretnél jót nekik.

2017. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim válasza:
0%
Döntse el hogy mit akar nincs köztes állapot
2017. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim válasza:
11%

Sziasztok!

Az én véleményem erről az hogy nem akartak szerelmi kapcsolatot, de éreztek valamit amibol tobb lett. Én is voltam/vagyok ilyen kapcsolatban ( kb. Annyi idos vagyok kicsit fiatalab) de nálunk az "extra" nem egyenlő a "szex" el. Lehet mi használjuk rosszul a kifejezést mind1. Amit korábban is irtak azzal ha lecseszed es eltiltod csak rosszabb lesz és dacot váltasz ki. ( velem is megpróbálták, nem jott ossze, es hidd el hiaba jossz-mesz erte megoldják). Beszélgess vele sokat. Próbáld neki elmondani a véleményed és halgasd meg.

Arra hogy nem válalja fel arra kulon raternek miert nem?

Én ennyi tudtam leirni es foleg saját "tapasztalatbol".

2017. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!