Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jól gondolom,...

Szerintetek jól gondolom, vagy nem? (Több lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Lesz egy fesztivál nem messze a lakóhelyemtől,ahová eredetileg anyukámmal s az Ő barátjával indulnánk.Nos,anyukám azt mondja,hívjak el valakit,mert szerinte hülyeség,hogy velük legyek egész koncerten s lehet hiányozna valaki akivel tudnék "bulizni".

De szerintem ennyi idősen még vagy velük,vagy olyanokkal szeretnék koncertre járni akiket ismerek.

Persze,ha elhívnák valakit akkor is anyukámmal mennék el a koncertre csak nem a nyakán lógnák.

És ha elhívnák valakit akkor egy szobában aludnák vele ugyebár éjszaka hazaküldeni bárkit elég kockázatos.De pont a korom miatt szeretnék ezzel várni minimum 16 éves koromig mert szeintem akkor már okés,hogy egy szobában alszol valakivel,de 14 évesen..

Szerintetek kinek van igaza?

Köszi a válaszokat.



2016. aug. 2. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem anyukád egy barátnődre gondolt, nem egy vadidegen pasira... :D
2016. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Lánnyal nyugodtan alhatsz egy szobában :)
2016. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ő egy lányra gondolt.
2016. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eléggé benézted. :D

Anyukád 100%, hogy nem arra gondolt, hogy egy random srácot hívj el magaddal, hanem egy barátnőre/jó ismerősödre gondolt, aki szintén lány, és jól megvagytok. Gondolom anyukád is szeretne a barátjával lenni, meg tudja, hogy jobb lenne neked is egy saját korosztályodbéli lánnyal.

2016. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most fogadjunk, hogy turbózni akartad magad, hogy te milyen jó kislány vagy, csak nagyon bebuktad ezt most így? :D
2016. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lányra gondolt.:)) Egyrészt nem is barátkozom lányokkal.Úgyhogy nem is tudnék lányt elhívni magamhoz.

Egyébként nem a "jókislány" imidzs miatt tettem fel ezt a kérdést,hanem azért mert érdekel más emberek véleménye.:)

De köszönöm a válaszokat,habár az összes ugyan arról szólt.

2016. aug. 3. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg jó haver és külön ágy van, plusz anyád a közelben lenne és nem egy átlátszó hálóing lesz rajtad hanem egy jól takaró valami, akkor nincs gond.
2016. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*elhívnék

*lógnék

*aludnék


Én igazából nem is értem a kérdést. El akarsz valakit hívni? Vagy nem?

2016. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, érdekes lenne ha anyukád egy srácra gondolt volna. De lényegében tökmindegy, neked nem kötelező kizárólag pasit vinni magaddal. Elhívhatod egy osztálytársad, barátnőd, vagy esetleg unokatestvért. Egyébként összességében nem rossz ötlet, hogy egy korodbeli is menjen veletek, szerintem lehet, hogy jobban is éreznéd magad.
2016. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!