Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, anya nem engedi h...

Mit tegyek, anya nem engedi h nyárra kollégiumban maradjak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, kollégista Pesten. Anyám nem díjazza az ötletet, h ott maradjak (fizessek dupla annyit a koliért), és dolgozzak. Tekintve h anyagilag nem érné még, pont kijönnék a fizetésből, mert részmunkaidőset tudnék vállalni nyelvvizsga miatt (tanulni kell rá sokat)

Ha hazamegyek akkor jó esetben rendszertelenül járhatok gyárimunkásnak

Mit tegyek? Mivel győzhetném meg? Egyáltalán lenne értelme?



2017. ápr. 15. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha néha főzöl azzal spórolhatsz a kaján és jut másra. Nem tudom tudsz e ilyet a koliban. van e elég helyed a hűtőben tárolni egy nagy lábas ételt. Márha van energiát ilyesmire meg, bírod jha monoton és napokig ugyanaz.
2017. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Basszus ugyanebben a helyzetben vagyok, csak ő nem a pénz miatt akarná hanem hogy ne legyen egyedül, két évvel idősebb vagyok és még nem avattam be a terveimbe. Hajajajaj. Meg mondjuk én két hónapra egy barátomhoz mennék, koliban nem maradhatok.

Kb olyan válaszokat vártam hogy elég önálló vagy már ahhoz hogy blabla. Ami egyébként teljesen igaz, akkor is ha nem érzed. Ha mások képesek rá, te is képes lennél rá. A meggyőző érv talán az lehet, hogy jobb eséllyel találsz munkát pesten, és a gyakornokságot is tudnád folytatni, nem? Ha a kettő nem függ össze. A gyári munka meg kicsit embertelen tud lenni, nem is kicsit, szóval ha választhatsz akkor inkább pest, ezt neki is meg kellene értenie. A te pénzedből menne a koli fizetése ha jól gondolom, havonta az nem olyan egetrengető, nem neki kell elszenvednie. Talán megnyugtathatod azzal hogy ha nem jön össze akkor max hazamész hó végén.

Ha szeretnéd akkor van értelme, ha akarsz kezdeni valamit magaddal, mindenképpen van értelme! Önállósodni jó dolog és szükséges, én is ezért csinálnám :) Hajrá!!

2017. ápr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. ápr. 17. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!