Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szállnak le rólam?

Miért nem szállnak le rólam?

Figyelt kérdés
Anyám mindig csesztet, hogy egyek, mondom hogy nem kell, de azért is hoz kaját, ha nem eszem meg, megy a parádé. Ha telefonál mindig hallom, hogy ennek annak magyarázza, hogy a fiam nem eszik, korházba fog kerülni, ki akarja magát éheztetni, hülye, és akkor hozza ise a telefont hogy bedzéljek vele... Pedig csak nem akarok enni, mert nem vagyok éhes, ilyenkor nem esik jól az éves. Már kiskoromban is megtömött, ha nem akartam enni, mert nem voltam éhes. Elegem van, én érzem mikor vagyok éhes és mikor kell ennem
2017. ápr. 17. 16:34
 1/2 lilus11 válasza:
Szia szerintem ilyen esetben tedd azt hogyha megkérdezi anyukád, mond neki azt hogy ok eszek egy picit. majd én merek magamnak. Remélem tudtam segiteni.
2017. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Hány éves vagy?


"én érzem mikor vagyok éhes és mikor kell ennem"


Ez mondjuk egy jó kezdés lenne az erről való beszélgetésben.

2017. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!