Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit gondolnatok ha a...

Szülők, mit gondolnatok ha a lányotok olyan férfitól lenne terhes akit előtte sem kedveltetek?

Figyelt kérdés

23 vagyok, együtt vagyok a barátommal de nem terveztem hosszú távra. Sokat iszik, dohanyzik, nem tanult tovabb, volt már rendőrségi ügye is. Már szakítani akartam mivel ezt nem bírom idegekkel, de becsuszott a baba. Nem tudom, hogy együtt maradunk e vagy sem.


Szülők, hogy fogadnatok el ezt a hírt?


2017. ápr. 19. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki, de mivel a gyerekemről van szó, valszeg segítenék neki, úgy, ahogy a 4. pontban leírom. Szóval 4 lehetőséged van:


1. Ha még lehet, elveteted a gyereket.

2. Örökbe adod, de ehhez az apának is le kell mondania róla.

3. Megtartod, és együtt maradsz az iszákos, semmirekellő pasiddal, aki mellett pokol lesz az életetek. Ki fogja készíteni a gyereksírás, hogy te nem vagy mindig tiptop és sexre kész. Üvölteni fog, netán verni titeket. Mellette ugyanúgy kilátástalan lesz az életetek és rettegni fogsz, hogy vajon mikor milyen hülyeséget csinál újra és újra. (Nem kell egy idegbeteg anya gyereknek.)

4. Beszélsz a szüleiddel. Elmondod a helyzetet és hogy megváltozol, de ehhez kell az ő segítségük. Remélhetőleg befogadnak és segítenek. Te otthagyod a srácot, és soha többén nem fogadod vissza. Max. akkor látod és beszélsz vele, amikor meg a gyereket megy meglátogatni (de nyugi, mert az ilyen léhűtők egy idő után nem kíváncsiak a gyerekükre.) Dolgozol, amíg lehet, majd megszülöd a babát, akit szeretettel nevelsz, majd visszamész dolgozni és keresel egy normális embert, és jó messzire elkerülöd a selejtes példányokat. Ez a te, és legfőképp a gyereked egyetlen esélye egy normális életre.

2017. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elsősorban ezt magadban kell eldönteni.

Én azt javaslom, hogy nem maradj ezzel a férfival, gyerektől függetlenül.

Ha megtartod a gyereket, akkor biztosan nehéz lesz egyedül nevelni, de még mindig jobb, mint egy alkesz asszonyverővel magad mellett. Jó, most még lehet nem asszony verő, de a leírtak alapján nem zárom ki, hogy később az lenne..

Anyagiak terén sem gondolom, hogy olyan sokat segítene, inkább lehúzna szerintem, és fontosabb lenne neki a pia meg a cigi, mint hogy a gyereknek legyen mit felvennie és ennie..

Szóval kuka, de a gyerekről te döntesz.

Gondold át, gondolom még van rá pár heted.

Ha megtartod,akkor mindenképp beszélj a szüleiddel is.

2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a pasit felejtsd el, neveld fel egyedül. Beszélj a szüleiddel, családdal segítenek e legalább fizikai segítséggel. Hidd el mindent meg lehet oldani csak akarni kell.
2017. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!