Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felek elmondani szuleimnek,...

Felek elmondani szuleimnek, hogy baratom van. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Mar 3 honapja van baratom ezert is felek, hogy hogy reagalnanak ha megtudnak hogy honapok ota nem szoltam. Nem szoktunk ilyenekrol beszelni soha, ezert is felek elmondani.17/L baratom 18/F
2017. ápr. 23. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Lehetőleg majd ékezetekkel mondd el nekik.
2017. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Raersz amig pozitiv nem lesz a terhessegi teszt.
2017. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

Aki nem volt ilyen helyzetbne, az nem fogja megérteni a problémádat és elbagatelizálja.


Nekem is ilyen kapcsolatom volt a szüleimmel egyszerűen képtelen voltam elmondani nekik, hogy van barátom. (Engem 10 évesként kezeltek 18 évesen is ilyen témában, bezzeg az élet más területein nem.)


Végül úgy "derült ki" a dolog, hogy kaptam virágot a barátomtól, otthon pedig megkérdezték, hogy ez kitől van és akkor mondtam, hogy az XY-tól.

Leesett nekik, hogy mi a helyzet.

2017. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

"Aki nem volt ilyen helyzetbne, az nem fogja megérteni a problémádat és elbagatelizálja."


Pont ilyen helyzetben voltam a szüleimmel, annyi különbséggel, hogy én annyit ki tudtam nyögni, hogy sétálni voltam Tamással. A szüleim meg nem hülyék, rájöttek, hogy az mit jelent.

2017. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Félsz elmondani a szüleidnek, hogy barátod van, vagy azt hogy szexuális életet élsz?

:D

2017. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem akarom h annyira megdobbentse oket h eltiltsanak vagy nem tudom :D Tudom kicsit tulreagalom
2017. ápr. 23. 13:34
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
17 évesen eltiltás? Ne röhögtess már.
2017. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell azt mondani, hogy hónapok óta "jártok", ha úgy vezeted fel, hogy pár hónapja találkozgatsz/ismerkedsz egy pasival aki neked nagyon szimpatikus és szeretnéd, hogy ők is megismerjék, bizonyára nem fognak nemet mondani.
2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!