Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El kellett volna mondanom,...

El kellett volna mondanom, hogy abortuszra megyek?

Figyelt kérdés

Anyukámmal mindketten egészségügyben dolgozunk, egy cégen belül. 3 hónapja volt abortuszom és meglátta a leleteim között. Ki van akadva, hogy miért nem szóltam..


Szüleimmel élek, nem gondoltam, hogy be kellene avatni őket ebbe. Nem volt kérdés, hogy elvetessem vagy sem..


2017. ápr. 23. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
#11 az, hogy te sötét parasztok közt dolgozol, nem jelenti, hogy mindenki más is
2017. ápr. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Sógornőm is egészségügyis, épp most kapott fegyelmit, mert belenézett egy beteg leleteibe.

A beteg férje kért információt a nő állapotáról, sógornőm jóhiszeműen segített. Azt már nem közölte az úriember, hogy ő küldte be az asszonyt, mert jól összeverte.

Senkinek semmi joga belenézni egy másik ember orvosi leleteibe! Akkor se, ha rokon! Én panaszt tennék, és anyámat is útbaigazítanám, hogy mit nézegessen. Az abortusz a magánügyed.

2017. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bármelyik dolgozó rá tud keresni taj-szám alapján a betegekre."


Igen, csak joga nincs hozzá.

Anyukád húzása, hogy belenézett, jogilag is kifogásolható. Te vagy a kisebb "bűnös".

2017. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ok, hogy beletud, de tilos akkor is. Nálunk is minimum fegyelmit kapna ha megtudnák, tök mindegy gyerek vagy nem. A mi kórházunkban mondjuk nem mindenkinek van jogosultsága mindenbe belenézni, pluszban most még dolgoznak azon, hogy szigorítsák, hogy mindenki csak abba tudjon belenézni amihez köze van. Pl. laborosoknál, hogy bizonyos szinteken ne férjenek hozzá, pont az ilyenek miatt, hogy ne tudja a család, rokonok, szomszéd asszony leleteit nézegetni senki.
2017. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk próbálnak azzal is szigorítani, hogy az írásos lehet pl megy a MEDsol-ban, a képalkotók felvételei meg a egy másikban, és pl van, hogy valaki az írásos lelethez hozzáfér, de a felvételeket nem tudja megnézni. Nagyon helyes, egy plusz védőháló. Mondjuk a mi orvosigazgatónk ilyenben nagyon szigorú, legszívesebben az első ilyennél páros lábbal rúgná ki az illetőt, ha lenne elég ember, de fegyelmi az azonnal. Igaz volt már olyan osztályvezető, akinek azonnali hatállyal távozni kellett.
2017. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt a nagyobb hibás anyukád volt.Milyen alapon néz bele a te papírjaidba? Magánügyed, nem véletlenül nem kötötted az orrára.Undorító dolog ez a kutakodás és nem is legális..

Én egy jó ideig jegelném vele a kapcsolatot ezekután.

Ha nagyon jó viszony lenne köztetek,akkor azt mondom ok, lehet el kellett volna mondanod neki,hogy abortuszod lesz.De ha nem érezted úgy,hogy elmondjad,akkor nem, ezért nincs joga senkinek bírálni.Gondolom tudtad előre hogy fog reagálni és inkább nem mondtad el. Ez a te dolgod.

A kutakodás miatt én azt sem tartom kizártnak, hogy jelenteném, nem élhet vissza a helyzetével .

2017. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi joga belenézni egy másik ember orvosi leleteibe! Akkor se, ha rokon! Én panaszt tennék, és anyámat is útbaigazítanám, hogy mit nézegessen


Ja, albérleteket az őszinte nagylánynak....

2017. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Smafu kérdés. "Szülészeten dolgozol"...
2017. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!